Anasayfa / GENEL / Şehit cenazesindeki provokasyonun da ayağına dolandı Kemal!
kursun

Şehit cenazesindeki provokasyonun da ayağına dolandı Kemal!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önüne kurşun atan kişi şehidin dayısı çıktı. PKK’lı ve DHKP/C’li teröristlere methiyeler düzen Kılıçdaroğlu olayın ardından skandal açıklamalarda bulunmuştu. Olayın emniyetin koordinasyonunda gerçekleştiği iddiasında bulunan Kılıçdaroğlu’nun yalan ve iftirası da ortaya çıkmış oldu.


Vezneciler’deki terör saldırısında şehit düşen polis memurları için Fatih Camii’nde düzenlenen cenazetöreninde, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun önüne kurşun atılması olayıyla ilgili gözaltına alınan şüphelinin şehidin dayısı olduğu tespit edildi.

Cinayet Büro Amirliğine getirilerek olayla ilgili sorgulanan şüphelilerden kurşunu atan İrfan C. (38)’nin şehitlerden birinin dayısı olduğu tespit edildi. Cenaze sırasında çelekleri attıkları ve İrfan C. ile birlikte hareket ettikleri için yakalanan Tunç E. (29), Kadir Can A. (30) ve Yusuf T. (30) Asayiş Şube Müdürlüğü’nde tutuldu.

Fatih Camisindeki şehit cenazesinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik protestoyla ilgili gözaltına alınan 4 kişi, emniyetteki ifadelerinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, Kılıçdaroğlu’nun önüne boş mermi kovanı atan şüpheli İrfan C.’nin (38) Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan polis Gökhan Topçu’nun dayısı olduğu öğrenildi. Protestoyla ilgili gözaltına alınan Tunç E. (29), Kadir Can A. (30) ve Yusuf T.’nin (30) emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler savcılık talimatıyla serbest bırakıldı

TERÖRİST SEVİCİ KILIÇDAROĞLU’NUN İFTİRASI DA ORTAYA ÇIKTI
Kılıçdaroğlu, “Ayıp olan nokta şu. Bir kişi Cumhurbaşkanı’nın, Başbakan’ın, İçişleri Bakanı’nın önünden geçecek, gelecek benim önümden geçerken bana bu kurşunu atacak. Beni ölümle tehdit edecek sözde. Onun feriştahı gelse inandığım yoldan beni döndüremez. Beni üzen nokta bütün bu olayların emniyetin gözü önünde hatta bir anlamda onun koordinasyonunda gerçekleşmiş olmasıdır.” demişti.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir