Anasayfa / Mansetalti / Sapkın Gülenciler bunu da yaptılar!
kuscu1

Sapkın Gülenciler bunu da yaptılar!

MEDYAGUNDEM.COM- Hz. Peygamber Efendimizi kamyonet sırtına bindiren, Türkçe Olimpiyatları’nda “gezdiren” Gülen örgütü, dini anlamda sapkınlıkta artık hayasızlaştı.

Gülen örgütünün kabusu haline gelen ve deşifreleriyle paralel ihanet çetesinin ipliğini pazara çıkaran Twitter fenomeni “Kuşcubaşı Eşref” bomba bir bilgiyi daha paylaştı.

Bakın Gülen örgütü şimdi de Peygamberimizi neye alet etti:

“Pensilvanya’dan geçen hafta gelen son mektup: Zaman’ın manşetini Efendimiz artık atıyor. Sapıklık böyle birşeydir. Haşhaşilik böyle birşeydir.”

kuscu

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

feto-foto

Yüzyılın sapkını bunu da yaptı!

Paralel örgütün himmet toplantılarına gelenleri etkilemek için, Hz. Peygamber’in ruhen toplantıya katıldığını anlattığı, hatta katılım …

hakaret

FETÖ’den Hz. Peygamber’e alçak hakaret

Fetullahçı Terör Örgütü’nün Hollanda’da çıkardığı Zaman Vandaag gazetesinde eşcinselliği meşru göstermek islam dininin kutsalları alet …

1 Yorum yapıldı

  1. uyandırma servisi

    Sümme haşa!..
    Cahil sofu işte böyle şeytanın maskarası olur. Bu durum pensilvanya taifesinin şeytanın oyuncağı oluşunun hazin resmidir.
    Sen iblis ve deccal ile oturup manşet hazırla; sonra kalkıp peşinden gidenleri inandırmak icin Efendimiz’in üstüne yık. Bazı dangalaklar çıkıp; Gazete bizim Peygamber bizim bundan size ne! Derlerse hiç şaşırmamak lâzım. Haşhaşlı beyinlerin dünya ve kainat tasavvuru ışte budur. Paralel medyanın içeride sabataycılar ve bizden görünen yerli zındıklar, dışarıda küresel neocon çete medyası ile senkronize olup devlete ve millete ve islâm alemine yaptıkları saldırıyı görüyoruz. Yaptıkları Israil ve Amerikan yardakçılığını örtmek için çaresizlik içinde çırpınıyorlar. Yapılan işlem tam da KARLA B..K ÖRTMEK deyimine uyuyor. Pis koku ne olacak? Kar eriyince ne yapacaksınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir