Anasayfa / GENEL / Sabah’ta büyük polemik
karamuk-baydar2

Sabah’ta büyük polemik

MEDYAGÜNDEM- Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Oğuz Karamuk, bugün Sabah’ın Okur Temsilcisi Yavuz Baydar’a, “Okur Temsilcisi Kimin Temsilcisi?” diye sordu.

Sabah’ta başlayan ilginç polemikte Karamuk, Baydar için, “Gazetemizin okur temsilcisi Sayın Yavuz Baydar, dünkü köşesinde bizim ekonomi sayfalarıyla ilgili eleştiriler yapıyor. ‘Öteki Taraf’tan bakıp bize gazetecilik dersi veriyor…” dedi. “SABAH Ekonomi’de 22 Ocak Salı gününden itibaren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’yla ilgili haberler yapılıyor. Öteki tarafın, Hisarcıklıoğlu’nun görüşü sayfalara yansıtılmıyor.” diye yazan Baydar’a Karamuk fena bir cevap verdi.

SABAH Ekonomi’nin gazetecilik esaslarının hepsini uyguladığını anlatan Karamuk, “Ancak bize gazetecilik dersi veren ve ‘Ombudsman’ sıfatıyla bu işi kendisine meslek edinen siz, Ekonomi Servisi’ne yönelik daha önceki eleştirel yazılarınızda da olduğu gibi bizi aramak zahmetini göstermediniz. Bizi suçladığınız konuda kendiniz ‘HATA’ yaptınız. Sizin de bildiğiniz gibi; kronik şekilde yapılan hatalar, niyet beyanı olarak kabul edilir. Kısacası bize özür ve hakkımızı teslim yazısı borçlusunuz sayın Yavuz Baydar.” diye yazdı.

Karamuk’un sitem dolu ve Baydar’ın karizmasını dağıtan yazısı için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

soros1

Soros’un paralı askerleri!

Vatana ihanette sınır tanımayan Can Dündar, hainliğinin maaşını Soros’tan alıyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da George Soros’un …

aydin-dogan

Hürriyet’e SABAH darbesi!

Hürriyet’in internet sitesinde SABAH’a yönelik iftira dolu haberle ilgili ders niteliğinde bir karar çıktı. 1 …

baydar1

Yine suçüstü; işte FETÖ’cü Doğan medyası!

Aydın Doğan’ın Hürriyet’inin nasıl FETÖ ile derin bağlantısının olduğunun son kanıtı…. medyagundem.com İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir