Anasayfa / ANALİZ / RTÜK’ten büyük skandal; hesap vereceklerine site kapattırdılar!
rtuk2

RTÜK’ten büyük skandal; hesap vereceklerine site kapattırdılar!

RTÜK’ten büyük rezalet… Kurul kararlarını haber yapan bir blog ve MEDYAGÜNDEM’e mahkeme kararıyla erişim engeli koydurttular! Paralel örgütün kanallarını kayırıp, bunu sorgulayan MEDYAGÜNDEM’in haberlerini engelleten RTÜK Başkanı Davut Dursun bu skandalın hesabını mutlaka verecek!


MEDYAGUNDEM.COM- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ekrana çıkardı diye ATV’ye ceza kesen RTÜK, skandal kararlar serisine devam ediyor.

ysk

rtuk2015.wordpress.com bloğunda yer alan RTÜK’teki skandallara ilişkin iddialar ve tartışmalı RTÜK kararlarını yayınlayan MEDYAGÜNDEM şimdi de Davut Dursun’un başkanı olduğu kurum tarafından susturuldu! RTÜK mahkeme kararıyla rtuk2015.wordpress.com bloğunu ve MEDYAGÜNDEM’in RTÜK haberlerine erişim engeli koydurttu.

rtuk-karar1

Tartışmalı RTÜK kararlarını tamamen kurul kararları üzerinden sorgulayan yayınlara hesap vermek yerine susturmayı tercih eden Davut Dursun’un paralel terör örgütünün kanallarını kayırıp, MEDYAGÜNDEM’e düşman olması şaşırtmadı.

Resmi sitesinde yer alan RTÜK kararlarını haber yapmak, bunları sorgulamak ne zaman suç oldu, bunun kararını kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.

Davut Dursun aldığı bu skandal kararla RTÜK hakkındaki o haberlerin ne kadar haklı olduğunu da gösterdi.

Hesap vermek yerine site kapattıran Davut Dursun eminiz bu millete mutlaka hesap verecek!

 

MEDYAGUNDEM

evlilik

Evlilik programları kaldırılmayacak ama…

Yayından kaldırılacağı konuşulan evlilik programları çocukların ekran başında olmadığı saat dilimlerinde yayınlanacak. Olağanüstü hal (OHAL) …

evlilik

Evlilik programlarına yasak yok yaptırım var

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yetkilileri OHAL kapsamında 690 sayılı KHK ile evlilik programlarının …

ekran

RTÜK uyuyor ekranlardan rezillik akıyor!

Türk örf ve adetlerini zedeleyecek biçimde çıplaklığın, eşcinselliğin ve evlilik dışı ilişkilerin özendirildiği programlar adeta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir