Anasayfa / GENEL / Rezilliğinizi milletçe alkışlıyoruz!
rezil

Rezilliğinizi milletçe alkışlıyoruz!

CHP yandaşı akademisyen Koray Çalışkan ile CHP milletvekili adayı Tuncay Özkan, sosyal medyada CHP mitingiyle ilgili skandal paylaşımlarıyla alay konusu oldular. İkili CHP’nin mitingi dite Ak Parti’nin Maltepe’deki tarihi 2 milyonluk miting fotoğrafını paylaştılar.


CHP eski İstanbul İl Başkanı oğuz Kaan Salıcı’nın danışmanlığını ve Büyükşehir adayı Mustafa Sarıgül’ün PR işini üstlenen Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi ve Radikal yazarı Koray Çalışkan, CHP’nin Kartal mitingiyle ilgili skandal bir paylaşımda bulundu.

CHP’li Koray Çalışkan, partisinin Kartal’da düzenlediği mitingle ilgili bir fotoğraf karesi paylaştı. Ancak Çalışkan’ın CHP mitingi olarak paylaştığı fotoğraf AK Parti’nin geçtiğimiz yıl Maltepe’de düzenlediği mitingde çekilmişti.

ALAY KONUSU OLDU

Attığı tweette bir de AK Parti’nin gönderme yaparak “İzmir’deyim. Sokaklar boş. CHP İstanbul mitingine İzmirden insan taşımışlar:) Yoksa nerden gelecek bu kalabalık…” diye yazan Çalışkan ironi yaparken kendisini rezil etti. Sosyal medyada Çalışkan’ın paylaştığı fotoğrafın aslında AK Parti mitinginden çekildiği ortaya çıkarılırken Çalışkan, alay tweetlerine maruz kaldı.

İşte Koray Çalışkan’ın CHP mitingi diye paylaştığı AK Parti miting fotoğrafı:

koray

CHP’nin Maltepe mitinginde toplanan kalabalık ise objektiflere böyle yansıdı.

chp-miting2

TUNCAY ÖZKAN DA AYNI REZALETE İMZA ATTI

CHP’nin İstanbul Kartal’da yaptığı ve fazla kalabalık olmayan mitingi “Kralına meydan okuduk” diyerek, AK Parti’nin Maltepe’deki 2 milyonluk İstanbul mitinginden fotoğrafla duyuran Tuncay Özkan rezil oldu.

Özkan kendisine ait Twitter hesabından, AK Parti’nin miting fotoğrafını paylaşarak şöyle söyledi: “Kartal’dan korkunun krallarına meydan okuduk! Korkuyu, zalimleri yeneceğiz.”

tuncay

TWEET’İ SİLDİ, YENİ FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Tuncay Özkan fotoğrafı paylaştıktan kısa bir zaman sonra takipçileri tarafından uyarıldı, tweet’i silmek zorunda kaldı. Tuncay Özkan dakikalar sonra ise CHP’nin İstanbul Kartal mitinginden yeni bir fotoğraf paylaşarak aynı mesajı yeniden verdi.

tuncay1

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. istediğiniz oyunu oynayın, tezgahı kurun, iplerinizi tutan küresel suç şebekesi de siz de 7 Haziran akşamı alacaksınız boyunuzun ölçüsünü! Bu ülke, sömürgeci küresel suç imparatorluğunun ağa babaları, Rockefeller ların, Rothschild ların yeni dünya düzeninin bir piyonu olmayacak kendi dinamiklerimiz ve hassasiyetlerimizle yeni Türkiye yi kuracağız. Dünyayı dizayn eden, örümcek ağı gibi her yanı sarmış bir suç imparatorluğuna, onun içerde ve dışarıdaki işbirlikçilerine karşı mücadele vermek kolay değil bunun da bilincindeyiz ancak şanslıyız ki Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var sonuna kadar bu yolda arkasındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir