Anasayfa / GENEL / PKK’ya lanet yürüyüşü terörün eş başkanı Selo’yu rahatsız etti
selo-teror

PKK’ya lanet yürüyüşü terörün eş başkanı Selo’yu rahatsız etti

Perşembe günü büyük bir “teröre lanet” yürüyüşüne hazırlanan Türkiye’nin en büyük STK’lara ilk tepki PKK’dan değil HDP lideri Demirtaş’tan geldi. Ahmat Hakan’ın bugünkü yazısında olduğu gibi terör eylemlerinden PKK’yı değil iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sorumlu tutan Demirtaş, “PKK’ya lanet” yürüyüşünü de sert şekilde eleştirdi.


Geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Perşembe günü Ankara’da teröre karşı bir toplanma planladıklarını söyleyerek, 17 Eylül Perşembe günü Ankara Sıhhiye Meydanı’na herkesin bayrağını alarak gelmesi çağrısında bulundu.

“GİDİN SARAY’I PROTESTO EDİN”

Yüksekova’da açıklamalarda bulunan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş duruma tepki gösterdi ve TOBB’a seslenerek “Yüzlerce Kürt işyeri yanarken neredeydiniz?” diye sordu. Demirtaş “TOBB artık Saray’ın talimatıyla hareket etmemeli. Gücün yetiyorsa Saray’ın önünde protesto yap” dedi.

TOBB IRKÇILIK YAPMASIN

“Kürt esnafın işyeri yanarken neredeydiniz? Yüzlerce Kürt işyeri yandı onlar da esnaf değil mi? TOBB artık Saray’ın talimatıyla hareket etmemeli. Protesto yapın, yapmayın demiyoruz. Gücün yetiyorsa git Saray’ın önünde yap. Irkçılık yapmayın. Gelin Ankara’da barış ve kardeşlik için beraber yürüyelim. Şiddete karşı hep birlikte duralım.”

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

3 Yorumlar

  1. vikliycegine sende katıl selooo. barış barış deyip duruyorsu nya?

  2. Dünya üzerinde, aynı gün içinde hem terör kışkırtıcılığı, hem de barış çağrısı yapabilen tımarhanelik manyak serserilerin; bir de çıkıp halktan oy alabildiği başka bir ülke var mı? Fetö, pkk, doğan medyası ülkeyi üstü açık bir tımarhaneye çevirmeden acil önlem alınmalıdır.

  3. pkk için halkı kobani olaylarında olduğu gibi sokağa dökemedi ya! rahatsızlığı ondan.. Yavşak selo o günler eskide kaldı artık yeni bir konseptine geçildi teröriste sıfır tolerans konsepti bunun adı. siz hainlerin Etrafınızdaki çember iyice daraldı, cilanız, imajınız yerle bir oldu. Chp bile sizden vebalı gibi kaçmaya başladı kılıçtaroğlu ulusalcı,kemalist seçmenlerinden zılgıtı yiyip, pilavcı belediye başkanı halk tarafından linç edilince soluğu doğu perinçeğin yanında aldı doğu perinçek chp nin hdp yi meclise sokan parti imajını düzeltmelyiz diye açıklama yapıyor. S.k gibi kaldınız ortada aynen kuzey suriyede amerikaya güvenip kaldığınız gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir