Anasayfa / GENEL / PKK terörünün akıl hocaları!
pkk-gaz1

PKK terörünün akıl hocaları!

Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Kenan Kıran, A Haber ekranlarında PKK’yı meşrulaştırmaya çalışan, PKK terör örgütünün akıl hocalığını yapan isimleri bir bir açıkladı… Suruç katliamı olmadan evvel o gazetecilerin nasıl “iç savaş” çığırtkanlığı yaptığı, 2014 yılındaki yazılarında PKK adına nasıl tehditler savurdukları belgeleriyle deşifre edildi. Özellikle Cengiz Çandar’ın TESEV için hazırladığı rapordaki PKK üzerinden “Kürt isyanı” ve iç savaş tehditleri,  Hasan Cemal’in geçen yıl yazdığı “Türkiye hem Suriye’ye, hem Mısır’a döner” yazısı, PKK’nın bugünkü terörünün teorik altyapısının nasıl hazırlandığının da göstergesi.


pkki1 pkki2 pkki3 pkki4 pkki5 pkki6

 

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

4 Yorumlar

  1. çandar, altan kardeşler, hasan cemal ergenekon sürecinin öncesinden beri ordu istihbaratın iç düşmanlar listesindeler bir fırsat bulunduğu an devletin tapelerine çökecek. paralel yapıyla elele orduya düzenledikleri kumpas devlet hafızasında sonları çok acı olacak. o çığırtganlığını yaptıkları iç savaşı çıkaramayacaklar ama kendilerini aradan çıkaracaklar.

  2. arkadaşlar bu pkk akıl hocalarının ergenekon sürecinde paralelin taraf gazetesinde sabah akşam orduyu nasıl hedef aldıklarını, itibarsızlaştırmaya uğraştıklarına dair yüzlerce yazılarını bulup kullansanıza. Bugün de yaptıkları aslında aynı sadece şimdi arkalrında kamuoyu desteği yok o nedenle orduyu direk hedef alamıyor Ak partiyi yıpratmaya uğraşıyorlar. Eski defterleri bir karıştırın bakın neler bulacaksınız orada.

  3. siyasetçi, gazeteci ve aydın kılıklı bu şeytan şebekesi ne kadar can hıraş uğraşırlarsa uğraşsınlar Türkiye’de iç savaş başlatamayacaklar. Biz devletin bir yandan şefkatli davranırken, bir yandan da bu şebekelere karşı çok daha kararlı ve net bir şekilde güç göstermesini istiyoruz.

  4. Türkiye ne iç savaşa ne oraya ne buraya gitmez. Kalleş şerefini, ruhunu, ırzını, namusunu satmış şahsiyetsizler. Sizin hepinizin evlerinde iç savaş var demek ki, Ülkeyi kendi evlerinizle karıştırmayın. Akıllı olun iyi yazılar yazın. Başkanlık sisteminden sonra acaba hangi ülkeye sığınacaksınız. Vatansız Vatan hainleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir