Anasayfa / GENEL / PKK ile ilişkiden sorumlu FETÖ’cü hain polis!
teymur

PKK ile ilişkiden sorumlu FETÖ’cü hain polis!

FETÖ soruşturmaları kapsamında, Ümraniye’de yakalanan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Doç. Dr. Samih Teymur ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı.


Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce ve ekipleri tarafından gözaltına alınan Samih Teymur’un FETÖ bağlantısı her geçen gün biraz daha deşifre oluyor.

Geçtiğimiz gün yakalanıp gözaltına alındıktan sonra savcılığa sevkedilen Teymur’un soruşturma dosyasında dikkat çeken detaylar yer aldı.

ABD’nin başkenti Washington’da başında Samih Teymur’un olduğu “Güvenlik ve Demokrasi için Türk Enstitüsü” (TISD)’de eğitim alan polislerin FETÖ’cü olarak Türkiye’ye döndükleri ortaya çıkmıştı.

FETÖ İLE PKK ARASINDA KORDİNASYONU SAĞLIYOR

Bugün, Samih Teymur’un soruşturma dosyasında FETÖ ile PKK arasında koordinasyonu sağlayan önemli isimlerden biri olduğu iddia edildi. Savcılık soruşturmasında Batman’da görev yapan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Doç. Dr. Teymur’un Kuzey Irak’a gidip Kandil’e çıktığı ve burada görüşmeler yaptığı yer alıyor.

ÇÖZÜM SÜRECİNDE ŞEHİRLERE SİLAHLARI SOKMALARINA MÜSADE ETMİŞ

Çözüm sürecinde PKK’nın Güneydoğudaki şehirlerde silahlanma ve hendek kazma çalışmalarında da yine Teymur’un ismi ön plana çıkıyor.

-HABER 7-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir