Anasayfa / ANALİZ / Pensilvanya’nın son bombası; paralel cennet!
paralel-cennet

Pensilvanya’nın son bombası; paralel cennet!

MEDYAGUNDEM.COM- Pensilvanya ve çetesi  Türkiye’yi ele geçirme operasyonlarında istediklerini elde edemeyince hala Allah için bir şeyler yapıldığına inanabilen saf vatandaşları da ellerinden kaçırmamak için “PARALEL CENNET PROJESİ”ni hayata geçirmeye başladı!

Paralel Cennette  Neler Var?

Pensilvanya ve çetesi  çok yoğun çalışmalarla İngiltere, ABD ve baş efendileri İSRAİL ile işbirliği içinde PARALEL CENNETTE sonsuz imkanlar sunuyor. Bunların bazıları:

 • Günde üç öğün maklube yeme imkanı
 • Kırık testide su içme keyfi,
 • Sadece BAM teli çalan sazlarla müzik ziyafeti
 • 7/24 Beddua seansları
 • Ayak bileğinden tansiyon ölçme imkanı
 • Pörtü-böceğe gerek kalmadan herkesin özellikle de PARALEL CEHENNEMDEKİLERİN her türlü telefonunu dinleme ve kayıt altına alma imkanı
 • Paralel cehennemdekilerin özel yaşantılarını  FullHD ötesi kayıt altına alma imkanı
 • Ağaçlarda meyve yerine HİMMET parası üretimi
 • Her sokakta Evliya-Enbiya ve (haşa) hatta Peygamberlerin katılımıyla Türkçe Olimpiyatları etkinlikleri.
 • Kılıçdaroğlunun tek başına iktidar olduğu seçimler
 • Erdoğanın ancak % 1( Yüzde bir ) oy alabildiği seçimler
 • Hakan Fidanı hücresinde ziyaret edip kıs kıs gülme fırsatı
 • Tüm bayrakların yok olup her bir yanın İsrail bayrakları ile süslendiği şehirler
 • Meltemin bile Pensilvanyalının kadife sesiyle vaazlar verdiği melodilerle esmesi
 • Pensilvanyalının şefaat şemsiyesi altında mutlu mesut yüzler,
 • İsteyene HURİ, isteyene NURİ isteyene İKİSİ BİRDEN ( Neyyy. Ahlak mı dediniz? o da ne la. Vatanı satan bir zihniyetin paralel cennetinde ahlak mı olurmuş canım.  )
 • Ve daha neler neler.

Peki Ama Nasıl Gidilir Paralel Cennete?

Çok basittir aslında. Öyle Müslümanlıktaki gibi ömür boyu ibadet-mibadet de neymiş; içi-dışı bir olmak, doğru olmak, ahlaklı olmak gibi  sıkıcı ve eğlencesiz şeylere hiç gerek yok. Pensilvanyalizm’de her şey mübahtır. Recep Tayyip Erdoğan’a destek ve oy vermek  haricinde günah olan bir şey de yoktur.

Paralel cennete giden yollardan bazıları:

Banka kurabilirsiniz, ancak Faiz kelimesi itici olduğu için kredi kartlarından FAİZ yerine sadece ismini değiştirerek MAİZ alırsınız.

Önünüze çıkan, çıkabilecek olan, çıkabileceği düşünülen, çıkabileceği düşünülmesi hayal edilen bilimum  özel ve tüzel kişilikleri dinlemek, izlemek, kayıt altına almak.

Elde edilen bu kayıtlarda montajla oynamalar ve eklemeler yaparak şantaj unsuru olabilecek veriler elde etmek. (Şantaj mı dedim. Hay Allah şantaj yok, sadece görüntüsü elde edilen  arkadaşa gidilip şu denir: ‘Yahu geçenlerde bir dost muhabbetinde  bir video görüntüsü seyrettik. Bir  baktım siz de varsınız görüntüde. (Akıllı cep telefonundan söz konusu görüntüyü göstererek:Bakın işte şu) Ben hemen müdahale ettim. Bu benim dostumdur, konuşurum onunla, bu görüntüleri kimseye yaymayın dedim. Yalnız bizim derneğin de malum masrafları var. İşte birbirimizin sıkıntılarını gidersek diyorum’ deyip karşılıklı destekleşirler. Şantaj yok. Asla…)

Günde bir defacık olsun Recep Tayyip Erdoğan’a beddualar etmek.

Kabemiz Pensilvanya deyip yüzünü ABD’ye dönmek.

Hacca gidip Mekkeli tüccarları zengin etmek yerine Pensilvanya’ya gitmek.

Zekat verip garibanları sevindirmek yerine  Pensilvanya çetesine yardım yapıp, dış ülkelerde zengin aile çocuklarına PARA ile eğitim veren ÖZEL okulların öğretmenlerini sevindirmek.

Kurban kesip gariban üç-beş kişiyi sevindirmek yerine Pensilvanyalılar derneğine yardım edip Pensilvanyalının şefaatine nail olmak.

Ne edip edip en az 3 esnafı gazete abonesi yapmak.

Her seçimde CHP’ye en az beş oy kazandırmak.

(Haşa) Efendimiz rüyada emir buyurdu deyip Recep Tayyip Erdoğan aleyhindeki twitleri iki katına çıkarmak.

Ama dizide, ama Türkçe olimpiyatlarında, ama nezarethanede, ama seminerlerde Efendimizi gördüğünü söylemek, görmediği halde gördüğünü söyleyen yalancıların yalanına inanmak, inanmasa bile inanıyormuş gibi yapıp saf vatandaşların inanmasını sağlamak.

Pensilvanya Çetesi üyesi bir polisi hem “biz tanımayız etmeyiz on binde birini bile tanımayız”  deyip sırt çevirmek, hem de ona destek olmak için nezarette ziyaret etmek,

Müslümanlara karşı İsrail’i savunmak, savunmayanları lanetlemek,

Avrupa’da seminer veya toplantılarda Hristiyan dostlar üzülmesin, kırılmasın, yürekleri burkulmasın, tüyleri diken diken olmasın diye ezanımızı “Muhammed-ün Resulullah “ kısmını çıkararak okumak.

Gezi olaylarında GEZİ ZEKALILARI desteklemek. (Not: Geziciler üçbeş ağaç için eylem yaptığını söyleyip- ki AK Parti döneminde 3 milyar ağaç dikilmiştir- şu isteklerde bulunmuşlardı:

1-      3ncü köprü yapılmasın,

2-      3ncü havalimanı yapılmasın,

3-      Hidroelektrik santralleri kurulmasın,

4-      Sağlık alanındaki engellemeler kaldırılsın ( Bu not utanması olanlara: AK Partiden önce hastanelerde her türlü rezillik ve işkence yaşanırken, normal bir vatandaş özel hastanenin önünden bile geçemezken şimdi herkes ama herkes Türkiye’nin her yerinde istediği (özel dahil) hastanede  gayet de lüks bir şekilde tedavi görebilmektedir),

5-      Eğitimin önündeki engeller kaldırılsın (bu not da utanması olanlara: Ak Parti döneminde 400 bin öğretmen kadrolu olarak göreve başladı, öğretmen maaşları 4 kat civarında arttı, HARÇLAR kaldırıldı (solcular dikkat), kitaplar ücretsiz, tablet bilgisayarlar ücretsiz, akıllı tahtalar sınıfta, kıyafetler özgür, önceleri bir okul 10-15 yılda yapılırdı şimdi 1 yıldan daha kısa sürede hem de binlerce okul binası yapılıyor)

6-      Eşcinsellerin yaşam haklarına saygı duyulsun (Zaten bu Pensilvanya çetesini görünce insan eşcinsellere saygı duyuyor ki, Hükümetin ayrıca bir şey yapmasına gerek yok) 

Kendi etek altı fotoğrafını çekip,  hem de altına  “direk gördüm mü affetmem ” mesajı yazarak instagramda yayınlayacak kadar ahlak yoksunu olan medyatik bir bayanın yaptığı bu ahlaksızlığı desteklemek (İnanması güç ama Pensilvanya çetesi yazarları köşelerinde destekliyorlar)

Sırf Recep Tayyip Erdoğan ( ve tabi ahlak sahibi herkes) kız ve erkek öğrencilerin aynı evde (tabi evlenmeden eğlenmek için) kalmasına karşı çıktı diye “özgürlük elden gidiyor” diye yaygara çıkarıp hem ALLAH için mücadele ettiğini söyleyip hem de kız ve erkek öğrencilerin evlenmeden aynı evde kalmasını desteklemek (Pensilvanya çetesi yazarları köşelerinde maalesef bunu da desteklediler)

Yalan ve iftirada sınır tanımamak (Örnek: Bugün TV haberinde Soma Faciası ile ilgili 200 civarında Suriyeli madende bırakmış ve üzerine beton dökülmüş dediler. (Bu not  böyle bir yalana inanacak kadar beyin, akıl ve kalpten yoksun olup Allah sevgisi nedir bilmeyenlere:  Ben facia döneminde 4-5 gün Soma’daydım. Olayın 2.  gününden itibaren çıkan cesetler teşhis edilemez vaziyette idi. Kendi eşleri bile teşhis edemiyordu. Hal böyle iken kurtarma ekibindeki herkes Erdoğan’ın adamı da olsa, karakter yoksunu ve acımasız da olsa madendeki cesedin TÜRK vatandaşına mı yoksa Suriye vatandaşına mı ait olduğunu hem de yerin altındayken nasıl fark edip de Suriyeliyi bırakıp Türk’ü dışarı çıkaracak. Kaldı ki bir de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Suriyelilere kucak açtı diye kızan da Pensilvanya çetesi,  Erdoğan için Suriyelileri enkazın altında bırakıp bir de üzerine beton döktürdü diyen de. Bu iki şey tezat değil mi? Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hem  ölümden kaçan insanlara kapısını açıp ülkemizin ekmeğini paylaşacak, hem de onları kaçak kaçak çalıştırıp, sonra öldürüp enkaz altında bırakıp en sonunda da üzerine beton dökecek. Bu kadar ahlaksızca bir iftira olabilir mi? Maalesef oldu. Not2: Bugün TV Pensilvanya çetesinin yavru silahşörüdür.)

İşte sayın dostlar Paralel Cennete gitmek için bunlardan yalnızca ve yalnızca birini yerine getirmek yeterli. Haydi rastgele.

N.U.

MEDYAGUNDEM

sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, …

pensilvanya1

Pensilvanya’daki ininin parası oradan

Teröristbaşı Fetullah Gülen’in kaldığı ABD’deki 400 dönüm çiftliğinin parasının, FETÖ’nün finansörü Abdullah Katırcıoğlu’na ait şirketten …

pensilvanya1

Bu daha bir şey değil Feto iti!

Yenikapı’yı, FETÖ elebaşının kaldığı yerin karşısında kurulan dev ekrandan izleyen vatandaşlarımız darbe girişimini protesto etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir