Anasayfa / GENEL / Pensilvanya’da neler oluyor, Gülen’den haber alınamıyor!
feto1

Pensilvanya’da neler oluyor, Gülen’den haber alınamıyor!

MEDYAGUNDEM.COM- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Galler’deki NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’nde ABD Başkanı Barack Obama ile başbaşa yaptığı 1.5 saatlik görüşmeyle birlikte Pensilvanya’da da büyük bir hareketlilik yaşandığı kaydediliyor.

Pensilvanya cephesinden gelen haberlere göre Fetullah Gülen’den saatlerdir haber alınamıyor!

Fetullah Gülen’in Pensilvanya’daki malikanesinde de olup olmadığı bilinmiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD Başkanı Obama’dan “Ya deport et, ya da bize ver” diyerek resmen istediği Fetullah Gülen’in ikametinin değiştirildiği iddia ediliyor!

Yaşanan gelişmeler sonrasında tansiyonu da fırladığı belirtilen Gülen’in akıbeti merak ediliyor.

15 yıldır ABD’de olmasına rağmen tek kelime İngilizce öğrenemeyen Gülen’in “evinden kaçıp” nereye sığınacağı bilinmiyor.

Derdini sadece bedduayla anlatabilen Gülen’in başına bir iş gelebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Hatta Pensilvanya’dan görgü tanıklarının aktardığı bilgilere göre evden ormana doğru koşarak uzaklaşmaya çalışan Feto’nun ilk konsolosluğa girip sığındığı, “kamuoyu beni Fetullah olarak tanıyor ama Fetullahçı değilim” dediği gelen bilgiler arasında… Pasaportu da çakma çıkan Gülen’in kendisinin de çakma olduğu öğrenildi! Aziziye İlkokulunu dışarıdan bitiren Gülen’den eser yok şimdi!

Ayrıntılar az sonra…

NOT: Gülen’in hayatından endişe ediyoruz, avukatı Nuriş’le değil bizzat kendisi bizi arayıp bilgi verirse memnun oluruz. Telefonumuz kendisinde var! 

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

2 Yorumlar

  1. tenku veri maç

    Tek kelime de biliyor caaaanım! EsatReis’in @esatreis hesabında ‘gel dayı gel tamam otur şöyle bi soluklan yav he tamam öylesin he ya.’ da öööle gözel ‘tenku veri maç’ diyor ki, izlemenizi tavsiye ederim. Kırdı geçirdi 2015 Mehdisi abi! Olmaz böyle bir şey! İnine çekilmiştir. Amerika’nın tavrına göre hareket edeceğini kestirmek zor olmasa gerekir. EsatReis Allah sana hayırlı ömürler nasip etsin İnşallah!

  2. zittirsin gitsin şu milleti devleti meşgul etmeyin be.fetonun da maklubeninde ……..yettiniz lan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir