Anasayfa / GENEL / “Pensilvanya gülü” Ilıcak’ın üstün hizmet madalyası!
nazli

“Pensilvanya gülü” Ilıcak’ın üstün hizmet madalyası!

Son dönemde paralel yapı lehine yazdığı yazılarla dikkat çeken yazar Nazlı Ilıcak, iki yıl önce bahsi geçen kolyenin Fethullah Gülen tarafından kendisine hediye edildiğini söylemişti.

Bir televizyon programına kolyeyi takarak katılan Ilıcak, kendisi dahil birçok isme yaptıkları mücadeleden dolayı ‘nazar duası’ hediye edildiğini açıkladı.

Kolyenin, Patrik Bartholomeos gibi birçok isme de hediye edildiğini belirtti. Bu sözlerin ardından Patrik Bartholomeos’nun cemaat için ne gibi hizmetlerde bulunduğu için kolye aldığı akıllara takılmıştı. Programda kolyeyle kendisine artık laf işlemeyeceğini belirten Ilıcak, “Ben çok memnun olarak taşıyorum, uçağa binerken bile beni koruması için takıyorum. Kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.  (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

nazli

Ilıcak’tan FETÖ’nün yalan ve inkar taktiği

FETÖ için aklayıcı kitaplar yazan Nazlı Ilıcak bugün mahkemede neredeyse kendi varlığını inkar etti. İşte …

nazli

Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri

Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin Kaya’nın …

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

2 Yorumlar

  1. Allah’ın Dinini Muska Sihir Dini Haline Getirenler

    Zavallı bunlar, verende zavallı alanda zavallı! Seri halde darp edilmiş yazıdan medet umanlar kadar zavallı var mı? Bak Nazlı onun sana hiçbir faydası yoktur, ama tuvalete onunla gidersen bir gün yamulacak kadar zararı olduğun yakında görürsün! Bu güzel dini muska, tılsım dini haline getirenler için sayısız Ayet olduğunu bilmezler mi? Ahirette hadi o yazılar sizi ateşten de korusun, denmeyecek mi? Büyü, muska…vesaireyi bilenler bilir ki; bu günahtır, şirktir.

    Allah’ın dinini para karşılığı satan Ey Cehennem ehli kızgın ateş sizleri bekliyor haberiniz olsun. Senin yatacak yerin yok yatacak! Sonun Ariel Şaron köpeği gibi olacak!

  2. Aşırı estetik operasyonun beyni dumura uğrattığının en güzel örneklerinden biri Nazlı Ilıcaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir