Anasayfa / GENEL / Paralel spikeri insan içine çıkamaz hale getirdiler!
asim1

Paralel spikeri insan içine çıkamaz hale getirdiler!

Gazeteci Nedim Şener FETÖ militanı STV spikeri Asım Yıldırım’ı insan içine çıkamaz hale getirdi.


Posta yazarı Nedim Şener, Gülen örgütünün mağdur değil mağlup olduğunu söyleyince FETÖ militanlarının özellikle sosyal medyada lincine uğradı.

Posta gazetesi yazarı Şener, “17 ve 25 Aralık Operasyonları ile İktidar ve Cemaat arasında bir savaş başladı. Cemaat o gün girdiği savaşı kaybetti ve mağlup oldu. Eğer o gün savaşı kazanan Cemaat olsaydı, bugün Türkiye’de bir çok sorun daha da büyüyerek devam ederdi” açıklamasında bulunmuştu.

Bu açıklamalara tepki gösteren STV haber spikerlerinden Asım Yıldırım, twitter hesabından “Şu nedim şener isimli elemana biri anlatsın!Şişşt şirazesi kaymış arkadaş; sana yapılanlar Cemaat’in ürünü değil! Anlamadın mı!Kusmayı kes!” diye yazdı.

“MADEN KAZASINI ERGENEKON YAPTI” DİYEN STV SUNUCU DEĞİL MİSİN”

Yıldırım’ın sözlerine Şener’den jet açıklama gecikmedi. Nedim Şener, Ergenekon operasyonlarının zirve yaptığı dönemde Yıldırım’ın inanılmaz iddiasını gündeme getirdi.

nedim-asim1 nedim-asim3

BİDONLA OY KULLANMAYA GİTMİŞTİ
Şener ayrıca 2011 seçimlerinde halka ‘bidon kafalı’ diyenleri protesto etmek amacıyla oy kullanmaya ‘bidonla’ giden Yıldırım’ın fotoğrafını paylaşan Barış Terkoğlu’nu retweet etti.

nedim-asim2

ASIM YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

Samanyolu Televizyonu (STV) Haber kanalındaki ‘Son Durum’ programının sunucusu Asım Yıldırım, 2010 şubat ayında canlı yayında inanılmaz komplo teorisi kurmuştu:

“Sevgili seyirciler tabii nasıl bir bağlantı kurabilirsiniz. Biz sadece hatırlatma yapıyoruz. Geçen sene Aralık ayında Bursa’da bir maden kazası meydana gelmişti. 19 madencimiz can vermişti.
Peki bu olaydan hemen bir gün önce ne olmuştu bir hatırlayalım. İstanbul’a cumhuriyet savcılarına İbrahim Fırtına, Aytaç Yalman, Özden Örnek gelip ifade vermişlerdi. Geldiklerinin hemen ertesi günü, pazar akşamı ise Bursa Mustafa Kemal Paşa’da 19 madencinin öldüğü maden kazası vuku bulmuştu.
Dün gözaltılar oldu, Balyoz Darbe planıyla ilgili, bugünse ne yazık ki işte Balıkesir Dursunbey’den gelen böyle bir maden kazası haberi var.Nasıl bağdaştırırsınız ya da var mıdır bir bağlantı yoksa sadece ve sadece tevafuk diyebileceğimiz hadiseler midir bunlar, bunu da sizin izanınıza bırakıyoruz. Belki de varsa da bir bağlantı tabii komplo teorisi üretmek hiç hoş değil. Çünkü birisinde 19 kişi diğerinde 17 kişi can verdi.”


Samanyolu-STV-Ergenekon-Maden-www.alintiyap.net by tradbak

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir