Anasayfa / GENEL / Paralel piç “fuatavni” deşifre oldu!
fuatavni3

Paralel piç “fuatavni” deşifre oldu!

Akşam gazetesi yazarı Murat Kelkitlioğlu paralel piç, paralel örgütün kahpe karakteri @fuatavni denilen maskeli tipin 5 kişilik bir çete tarafından yönetildiğini deşifre etti.

İşte yazısı:

KORKAKLIKLARINDAN PERDE ARKASINA SAKLANAN KARAKTER

Türkiye bir yandan ‘çözüm süreci’nden rahatsız olan çevrelerin provokasyonları, bir yandan bölgesinde yaşanan dış destekli gelişmelerle uğraşırken, diğer yandan içindeki virüsü temizlemeye çalışıyor. Bütün bu hengame içinde, devletin bütün kurumlarına sızmış bu virüsten kurtulmak için sorumluluk sahibi herkese görev düşüyor.
Kimin elinde eteğinde ne kadar taş varsa ortaya dökmeli!
Çünkü, bu virüs özellikle böyle günlerden daha çok besleniyor! Ülkenin dikkati, hassasiyeti başka bir yöne odaklanmışken, ‘paralel yapı’nın yapacaklarına, ayaklanmasına karşı tetikte olmak gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü rahat durmuyorlar, durmayacaklar!
Bakın!
Twitter’da özellikle Başbakan Erdoğan’ın özel hayatı da dahil yaptıklarıyla ilgili kışkırtıcı yazılarıyla dikkat çeken ’fuatavni’ kod adlı bir isim var. Hemen hemen her kurumda olduğu gibi burada da başlatılan çalışma sonucu, korkaklıklarından perde arkasına sığınan bu ‘fuatavni’ deşifre oldu.

BİR KİŞİ DEĞİL BEŞ KİŞİ 

‘fuatavni’ bir kişi değil, bir ekip. Ekip elemanlarından bazıları yurt dışında. Beş kişi oldukları belirlenen ekip 2 gazeteci ve 3 emniyetçiden oluşuyor. ‘fuatavni’ hesabından yayınlanan bazı bilgiler yabancı bir istihbarat servisinin yardımıyla elde ediliyor, ekipteki bir gazeteciye bu istihbarat servisinden çeşitli bilgiler geliyor, bu isim de ortak hesap ‘fuatavni’de bunları paylaşıyor.

HEPSİNİN İSMİ BELLİ  

Bize ahlak dersi vermeye çalışan arkadaşlara sesleniyorum!
‘fuatavni’ ekibinin kimlerden oluştuğunu bildiğim halde bu köşede isimlerine yer vermeyeceğim. Fişlemelerle nam salmış bu ‘paralel yapı’nın içine düştüğü alçaklığa ben uymayacağım!
Bu isimler olması gerekenlerin zaten elinde! Devletin ilgili kurumları isimleri merak ediyorsa bulması zor değil!

KELKİTLİOĞLU’NUN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

fuat

İşte “fuatavni”yi besleyen FETÖ’cü polisler

FETÖ’nün sosyal medyadaki propaganda hesabı ‘fuatavni’ye ele geçirdikleri gizli bilgileri ulaştıran hain polislerin kimlikleri ortaya …

bylock2

16 bin kişilik yeni ByLock listesi ortalığı karıştıracak

MİT, ByLock listelerine 16 bin kişilik yeni bir liste daha ekledi… İstanbul Emniyeti’ne gönderilen listede …

kemal-feto1

Alın size FETÖ’nün siyasi ayağı

Akşam gazetesinde Murat Kelkitlioğlu’nun “FETÖ’nün siyasi ayağı zaten belli; CHP” başlıklı yazısı şöyle… CHP Genel …

3 Yorumlar

  1. Bir vali yardımcısı da bu adamı tanıdığını twitterdan ilan etti. hükümete darbe yapmak isteyen isteyen türkiyegerçeklerini yazan hesabın sahibi için de sen ülkeye lazımsın diyerek methiyeler düzdü…üç emniyetçi iki gazetecinin yanında bu vali yardımcısı da olabilir…zira top sakal çetesi ile unal tanık ile yakın ilişkileri var!!!

  2. Bu ülkenin Başbakanına, Kurumlarına, Bürokratlarına hakaret, küfür eden ‘PİÇ FUATAVNİ’ ve diğerleri; sizler şerefsiz orospu çocuklarısınız, sizin hocanızın da, gelmişinizin de geçmişinizin de topunuzun …çakıyım. Kahpenin evlatları, garı gavatları, hukuk önünde hesap verme gününüz yaklaştıkça Camii duvarına işemeye devam edin, edin ki burnunuzu o pisliğe sokup dilinizle temizletilsin. Pezevenkler!

  3. Yav habere bakıyorum da; belge yok, evrak yok; neymiş efendim AVNİ Efendi Deşifre olmuş…muş… Yahu şu belgeleri açıklayın da bizde bilelim kimmiş bu Avni Efendi… 7-8 Aydır Tutturulmuş bir Paralel Evren gidiyor…. BELGE…. BELGE…. NEREDE BELGE…. Bizde sevinmiştik ; Paralel deşifre olacak diye … Nerdeeeee…. 7-8 aydır bir belge bulunamıyorsa insanın aklına başka şeyler geliyor…. Başbakan’a en büyük kötülüğü Paralel… Paralel… diye diye yapıyorsunuz….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir