Anasayfa / GÜNDEM / Paralel örgütten Arap dünyasına Erdoğan adı üzerinden adi tuzak!
zaman-arabic2

Paralel örgütten Arap dünyasına Erdoğan adı üzerinden adi tuzak!

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel örgütün yayın organı Zaman gazetesi, kara propaganda savaşını Arapça üzerinden de Arap dünyasına yönelik yürütmeye başladı. Tam bir yalan, iftira, kara propaganda çukuru olan paralel medya, şimdi de Arapça üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kullanarak Türkiye aleyhinde kampanya yürütüyor.

Cemaat medyasının amiral gemisi Zaman’ın Arapça yayın yapan sayfası  zamanarabic takipçi sayısını artırmak için Facebook ve Twitter üzerinden Arapça olarak “Erdoğan hakkında haberler” sloganıyla önce Arap dünyasındaki “Erdoğan hayranlığı”ğını kullanıp okur çekiyor, sonra da kara propaganda haberleriyle Erdoğan aleyhinde Arap kamuoyunu zehirliyor.

Arap ülkelerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çok sayıda hayranı bulunduğunu bilen gazete, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecraları üzerinden Arapça sayfasında “Erdoğan’ın etkinliklerinden haberdar edermiş” gibi davranarak hile yapıyor.

Zaman’ın Arapça sayfası üzerinden Ortadoğu’daki Erdoğan popülaritesine göz diken paralel örgüt, “Erdoğan hakkında haberler” başlıklı reklam ve ilanlar yayınlayarak resmen tuzak kuruyor.

Şantaj ve komplo konusunda “uzman” örgüt Arap dünyasına yönelik kurduğu tuzakla da nasıl yoldan çıktığını bir kez daha gösterdi.

zaman-arabic

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir