Anasayfa / GENEL / Paralel çetenin tuzağı yine başına geçti!
asli-suriye

Paralel çetenin tuzağı yine başına geçti!

MEDYAGUNDEM.COM- Suriye’den Esad’ın katliamının kanıt fotoğrafları gündemi alt üst etti. TIR krizleri yaratarak Türkiye’yi “teröre destek veren ülke” olarak yargılatmak için komplo üstüne komplolar kuran paralel devlet çetesi için bir kez daha tuzakları başlarına geçti.

Twitter’da Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş’ın şu yorumu dikkat çekiciydi:

“Bu arada (dayanamadım laf yetiştiriyorum) artık TIR, MIR geçmiş olsun. Arada kaynar gider. Kimse umursamaz. Yine Erdoğan şansı işte…”

asli-suriye

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

4 Yorumlar

  1. paylaştıgı twite bak, hayvanların twiet sansı yok maalesef, olsaydı onlar bile iclerinin sızladıgını yazarlardı

  2. Medya Donkişotları

    Sen gördün mü dayanamayacağını bilmeyen mi var? Tuzu alıp seğirtirsin! Amma insanlık dedin mi arkanı dönersin! Ki ona da kimse tenezzül etmez.

  3. İsrail Yanaşma'ları

    İşte bu vahşetin müsebbibi insani yardım TIR’larının önünü kesen paralel yapılanmadır. Amaçları Ortadoğu da Türkiye’nin önünü kesip Kilisenin zangoçluğunu, Sinagoglarının Şamaş’lığını yaparak İslam alemine tuzaklar kurup, ihanet etmekle görevlerini ve yükümlülerini yerine getirmektedir. Bugün Mısır’da, Suriye’de diğer İslam coğrafyalarında Türkiye’nin elinin zayıflamasının en büyük sebebi Yüzüklerin Efendisinin talimatlarını harfiyen uygulayan çete ve onun psikolojik tiyatrocularıdır. Örnekte görüldüğü gibi! Bazı klonlanmış gazeteci görünümlü mahlukatlar bu operasyonlarda psikolojik figüran rolünde toplumun aklıyla alay ederek olayların farklı boyutlara taşınmasına çalışmaktadır. Zeka özürlü, sözüm ona gazeteci kılıklı ajan, provokatörler gerçekten işini yapıyor. Gezi olaylarında da aynı taktikleri, tahrip kalıplarını kullanmadı mı bu şerefsiz?

  4. Algı Operasyoncuları

    Ne şansı lan! Şans dediğin senin materyalist dünyanın oyuncağı, aleti edevatından başka bir şey değil! Allah’ın Lütfü, Keremi O! Şans dediğin şey senin gibilerin İman dairesinin dışında madde aleminde yalınayak gezmesinden başka bir şey değildir. Allah sevdikleriyle beraberi şansa bağlarsan böyle yalınayak sürünmeye mahkum olursun işte! Anca gidersin!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir