Anasayfa / ANALİZ / Paralel çetenin “fotoşop” yalanı!
fotosop

Paralel çetenin “fotoşop” yalanı!

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel çete Ak Parti’nin seçim meydanlarında topladığı mahşeri kalabalığı görünce yeni yalanlarına başladı. Son olarak Başbakan Erdoğan’ın Balıkesir’deki büyük kalabalığa hitap ettiği manzara, paralel çeteyi çileden çıkardı.

Önce sosyal medyada ardından Oda TV ve Karşı Gazetesi gibi paralel medya uzantılarında “fotoşop” yalanını ortaya atan çete, Balıkesir’de kalabalığın gerçek olmadığını iddia etti.

Oysa canlı yayınlarla o kalabalığın gerçeğin ta kendisi ispatlanmaıştı.

Bugün de Gülen örgütünün kontrolündeki Karşı Gazetesi, Balıkesir’deki kalabalık için “fotoşoplu fotoğraf” yalanını sürdürdü.

Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler bugünkü yazısında paralel çetenin “fotoşop yalanı”na cevap veren çarpıcı satırlara imza attı.

Güler şöyle yazdı:

“Gezi’nin hedefi Erdoğan’ı devirmekti. Kendilerinden çok emindiler. Bu iş tamam sanıyorlardı. Kazlıçeşme’de bir buçuk milyon insanı görünce hayalleri suya düştü. Kahrettiler. Ama boş durmadılar. Kazlıçeşme’yi itibarsızlaştırmak için çok yırtındılar. Hatırlayın, mahşer yerini andıran o görüntüler için, ‘montaj’ demişlerdi. CNN de o görüntüleri Taksim diye yutturmaya çalışmıştı. Ama olmadı. Sonra 17 Aralık darbesi geldi. Hedef yine Erdoğan’dı. ‘Gezi’de olmadı ama bu kez tamam’ diyorlardı. Zira bu kez cemaati de yanlarına almışlardı. Erdoğan meydanlara çıkınca bir kez daha hayalleri suya düştü. Ardından da itiraf gibi o yalan geldi. Tweetleri iki katına çıkarmakla ‘görevli’ arkadaşlar, Balıkesir’deki kalabalığın ‘montaj’ olduğu yalanını yaymayla başladılar. Yetmiş beş milyonun canlı yayında izlediği görüntüler için utanmadan sıkılmadan ‘montaj’ dediler. Tamam Allah’tan korkmuyorsunuz da kuldan utanın bari. Ne acıdır ki, kendileri dışında bu yalana bir tek Devlet Bahçeli inandı.”

MEDYAGUNDEM

bassj1

PKK’nın hamisi ABD’den PKK’nın adını anmadan kınama!

ABD Ankara Büyükelçiliği’nden AK Parti’li yöneticiler Orhan Mercan ve Aydın Ahi’nin PKK’lı teröristlerce öldürülmesine ilişkin …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

pkk4

Şu alçak katilleri Almanya “özgür basın” diye koruyor!

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ile AK Parti  Özalp İlçe Başkan Yardımcısı …

3 Yorumlar

  1. tamam arkadaş oyumu akp’ye vermeyeceğim ama sonuna kadar meşruiyyetlerini kabul ediyorum ve meşruiyyetlerini destekliyorum.icraatlarının büyük kısmını eleştiriyorum.hatta yolsuzluk konusunda eğer varsa yargıyı göreve çağırıyorum.sandıkta da 1000 oyum olsa 1’ini vermem diyorum ama,antidemokratik yollara başvurmam,başvurana da asla destek olmam…

  2. Medya Sözlük

    Bugün Foxtv Çalar Saat’te haber sunan İsmail Küçükkaya Karşı Gazetesinin verdiği bu haberi destekler şekilde haberi verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir