Anasayfa / GENEL / Paralel Aslı’dan o soruya pişkin gülümseme!
asli

Paralel Aslı’dan o soruya pişkin gülümseme!

Gazetecilikten siyasete atılan ve AK Parti milletvekili olan Mehmet Metiner, CNN Türk ekranlarındaki Karşı Gündem programında Aslı Aydıntaşbaş’a konuk oldu.

Seçim sonuçlarının değerlendirildiği programda Aydıntaşbaş’ın Metiner’le birlikte polemiğe girmesi üzerine Mehmet Metiner açtı ağzını yumdu gözünü.

“CHP’NİN SEÇİM BÜROSU GİBİSİNİZ”

Aslı Aydıntaşbaş’ı CHP’nin basın bürosu ve paralel örgütün sözcüsü gibi çalışmakla suçlayan Metiner “Kaybettiniz, kabul edin kaybettiniz” dedi.

İşte Metiner’in Aslı Aydıntaşbaş’a verdiği canlı yayın tepkisi;

“Metiner: Hınç yok. Militan bir yandaşlık yaptığınız halde bunu gizlemeyi de başarıyorsunuz kutluyorum sizi. Hem CHP’nin basın bürosu gibi çalışıp hem de aydın rollerine bürünmek.. Vallahi bravo. Siz yandaşlar yenildiniz. Bunu bilin.”

PİŞKİNCE GÜLÜMSEME

Metiner Aydıntaşbaş’a “paralel örgütün savunucusu” olmakla eleştirdikçe  onun pişkin pişkin gülmesi pes dedirtti. Aydıntaşbaş Gülen için Pensilvanya’daki beyefendi” diye söz etti, Metiner sürekli olarak Aydıntaşbaş’ın paralel suç örgütüyle ilişkisini sorgulayan sorular sordu hiçbirisine cevap vermeyip, bir de pişkince gülümsedi.

MEDYAGUNDEM

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

kemal-feto1

FETÖ’cü cuntanın başbakanı!

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 15 Temmuz darbe girişimin başarılı ulaşması halinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun …

katar2

Peki terörü besleyip destekleyen ABD ne olacak?

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, bazı Arap ülkelerinin Katar ile tüm diplomatik ilişkileri kesme …

3 Yorumlar

  1. Zaten sağlam yeri yok ki! Her tarafı bozuk, yalama olduğundan tepkiyi ancak öööle gösterebiliyor.

  2. Insanlari insan yapan yüzünün kizarmasidir.Hayvanlarla arasindaki tek fark demiyecegim insanlar icin.Hayvanlardada o duygu vardir.

  3. Ya bunu şamarlamayan kalmadı, ne doyma bilmezmiş be! Yediği şamarları peş peşe eklese Penisvalyaya varır. Yok, hala isteremde isterem deyip durur. Şamar isteruğu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir