Anasayfa / GENEL / Papyonlu ile tetikçisi birbirlerine düştüler!
soner-hakan

Papyonlu ile tetikçisi birbirlerine düştüler!

Beyoğlu’nda, gazeteci-yazar Sabahattin Önkibar’ın toplatılan “Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Hakkında Her Şey” adlı kitabını basan Kırmızı Kedi Yayınevi, kar maskeli iki kişinin saldırısına uğradı.

Yüzleri maskeli iki saldırgan “Sabahattin Önkibar akıllı olsun” diye bağırarak, çekiçle yayınevinin camını kırdı.

Bu olayın ardından gazeteci Soner Yalçın’a ait Oda TV internet sitesinde dikkat çeken bir haber yer aldı.

Oda TV, Kırmızı Kedi Yayınevi’ne saldırı öncesinde, CHP’nin televizyonu olan Halk TV’de uzun süre yöneticilik yapan Hakan Aygün’ün sosyal medyada paylaştığı bir mesajı hatırlattı.

Aygün o mesajında, “Sabahattin Önkibar kitaplarını yayınlamama kararı alana kadar Kırmızı Kedi kitaplarını protesto edin! Yazarları da terk etsin! Sorgulayacağız!” ifadelerini kullanmıştı.

Haberde, bazı kişilerin sosyal medyada, saldırının ardından CHP’li televizyoncu Hakan Aygün’ü “azmettirici” olarak hedef gösteren yorumlarına da yer verildi.

aygun1

HAKAN AYGÜN’DEN SONER YALÇIN’A SERT SÖZLER

Hedef gösterildiği bu habere, yine sosyal medyadan yanıt veren Hakan Aygün, isim vermeden Oda TV’nin sahibi Soner Yalçın’ı sert sözlerle eleştirdi.

Hakan Aygün, “Çoluğun çoçuğun arkasına saklanan papyonluya: Karanlık odadan çık da beni sen anlat, azıcık delikanlıysan! Zavallı kindar, hep ezik kalacaksın:)” diye yazdı.

aygun2
TARTIŞMANIN PERDE ARKASINDA HALK TV’Yİ ELE GEÇİRME KAVGASI YATIYOR!

Hakan Aygün ile Soner Yalçın’ın kavgası Kırmızı Kedi Yayınevi’ne saldırının çok öncesine dayanıyor.

soner-aygun

Eski dost olan iki isim yıllar önce Halk TV’yi CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’dan satın almak için görüşmeler yapmış ancak bu süreç Oda TV operasyonu sonrası Soner Yalçın’ın tutuklanması ile sekteye uğramıştı.

Soner Yalçın’ın Halk TV’nin sahibi olmak için CHP Genel Merkezi nezdinde yoğun temaslarda bulunduğu kamuoyuna yansıyan tapelerde de yer almıştı.

Yalçın’ın Halk TV projesini Hakan Aygün ile birlikte yürütmek istediği de biliniyordu. Ancak, konuyla ilgili Deniz Baykal ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında yapılan nihai görüşmede satışa onay çıkmamış ve kanal Hakan Aygün’ün Genel Yayın Yönetmenliği’nde yayın hayatını sürdürmüştü.

Bu olay sonrası Soner Yalçın ile Hakan Aygün’ün arası açılmış ve çeşitli platformalarda birbirlerine sert ifadelerle yüklenmişlerdi.

-SuperHaber-

MEDYAGUNDEM

soner-can

Siz ne tür bir alçaksınız?

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu “Gurur duyun bu Cumhurbaşkanı’yla!” başlıklı yazısında, Soner Yalçın’ın Odatv’si ile …

soner2

Tescilli yalancı Soner!

Kıvanç Tatlıtuğ kazandığı tazminat davasını bağışlamaya karar verdi Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi ve ailesi …

soner-y1

Yalancı Soner!

Takvim gazetesinde Erkan Tan’ın “Soner Yalçın yalancı” başlıklı yazısı şöyle… SONER Yalçın, çarşamba günü Sözcü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir