Anasayfa / GENEL / Pabucumun delikanlısı Kaynarca Hürriyet üzerinden kıvırdı!
oktay3

Pabucumun delikanlısı Kaynarca Hürriyet üzerinden kıvırdı!

”Gezi hataydı” şeklindeki çıkışı üzerine 3 gündür sosyal medyada linç kampanyasına tutulan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ağız değiştirdi, Twitter’da adının başına “TC” ibaresi ekledi.


Oktay Kaynarca çark etti Geçtiğimiz günlerde Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajında “Bana sorarsanız; Gezi başlı başına bir hataydı; yaşananlara ve ölümlere bakınca. Biz oyuncular sanatla olayları eleştirmeliyiz, aksi halde büyük planların küçük figüranları oluruz.” diyen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, bu sözleri üzerine sosyal medyada linç edilince ağız değiştirdi.

Bu sefer de Hürriyet’te Cengiz Semercioğlu’na konuşan Kaynarca, “Ben Gezi hataydı lafını etmedim birader. Öyle bir laf ağzımdan çıkmadı, öyle bir lafı kimseye söylemedim” dedi.

ADINI TC OKTAY DİYE DEĞİŞTİRDİ

Gezicilerden tepki toplayan Kaynarca, daha sonra Twitter’daki profilinin başına “TC” ibaresi ekleyerek, Gezi’ye destek veren kişilerin tweet’lerini RT etti.

oktay1

MEDYAGUNDEM

kk1

Takozlar odası kaos kokusunu aldı!

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nden Gezi ayaklanması öncesinde olduğu gibi üyelerine sözde adalet yürüyüşüne …

banu

2. Gezi diye Batı’daki efendilerine yaltaklanıyor!

Referandum sonrası sokağa çıkan Banu Güven, eylemcilerin Gezi olaylarının yeniden çıkabileceğini düşündüğünü söyledi. 16 Nisan’da …

kartal2

2. Gezi demiyorlar mı bir gülmek geliyor!

Türkiye referandumda kararını ‘evet’ten yana kullandı. Ama bunu hala kabul edemeyenler var. 16 Nisan günü …

1 Yorum yapıldı

  1. bence Kaynarca için bu deneyim hayırlı olmuş Böylece kendi mahallesinin ne kadar baskıcı, faşist ve kendisi gibi düşünmeyenlere karşı ne denli tahammülsüz olduğunu belki anlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir