Anasayfa / ANALİZ / Özkök’ün tezini çürütecek fotoğraf!
suriye-ortu

Özkök’ün tezini çürütecek fotoğraf!

MEDYAGÜNDEM- Medyadaki “28 Şubatçı kafa”, Suriye’de katliam yaşanırken, her şeyi bıraktılar, oradan da laik bir takıntı konusu ve paranoya yarattılar ya, söylenecek hiçbir şey bırakmadılar.

Bir grup gazeteci Kilis’in Öncüpınar Sınır Kapısı’ndan geçip, Suriye’nin Azzaz kentine gidip, muhaliflerle buluştu. Milliyet’ten Aslı Aydıntaşbaş ile Habertürk’ten Amberin Zaman aynı noktadan yazdılar.

Bugün Hürriyet’te Ertuğrul Özkök’ün “Daha bugünden zorla örttürürse” başlıklı yazısıyla yaptığı provokayona malzeme veren Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, bugün Suriye izlenimlerinde muhaliflerin başını örtmesini istediklerini iddia etti. “Laik paranoya “için malzeme verdi.

Oysa Habertürk’ten Amberin Zaman da Aydıntaşbaş ile birlikteydi ve o başı açık pozlar verip, aynı bölgeden başını örtmeden izlenimler gönderdi.

Suriye’deki katliamı ve yaşananlarn perde arkasını bırakıp, meseleyi başörtüsü üzerinden kışkırtma noktsna getiren Özkök ve Aydıntaşbaş, Türk medyasının hastalıklı zihniyetini göstermesi bakımından da ibretlikti.

Madem öyle herkese baş örttürülüyordu peki niye Amberin Zaman’ın başı açıktı?

Bu iddia üzerine provokasyon yapanların maskesi bir kez daha indi.

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir