Anasayfa / GENEL / Önce Feto onaylıyor sonra Zaman yalan ve iftiraları yayınlıyor
feto-zaman2

Önce Feto onaylıyor sonra Zaman yalan ve iftiraları yayınlıyor

Bir dönem Gülen’e an yakın isimlerden biri olan, Zaman Gazetesi eski genel yayın yönetmeni Hüseyin Gülerce, bugünkü yazısında Doğan ve Gülen medyasının ihanette işbirliğini yazdı. Gülen’in bu kirli ittifaktan habersiz olmadığının da altını çizen Gülerce, Zaman’ın spor sayfaları hariç bütün sayfalarının basılmadan önce Gülen’e gönderildiğini ve onay alındıktan sonra basıldığını yazdı.


YALANLARLA MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜ TARTIŞILSIN İSTİYORLAR

Son günlerde Batı basınından, ABD ve AB yönetimlerinden gelen bize yönelik sorgulamalar için önce bu girişi yapmak zorundaydık.
İpek medya grubunun sahibi holdingle ilgili soruşturma, Nokta dergisinin toplatılması ve Doğan Medya Grubu hakkında “terör örgütü propagandası yapmak”tan soruşturma başlatılması, medya özgürlüğü üzerinden tartışılsın isteniyor. Başta CHP ve MHP, muhalefet partileri de buna öncülük ediyor.

SPOR SAYFASI HARİÇ HER SAYFA GÜLEN’DEN ONAY ALIYOR

Meselenin medya özgürlüğü ile ilgili olmadığını, Doğan medyasının yöneticileri de, Gülen medyasını kontrol eden Fethullah Gülen de biliyor. Zaman’ın spor hariç bütün sayfaları, Pensilvanya’ya fakslanıyor ve Gülen’in kontrolünden sonra gazete basılıyor. Bu mu medya özgürlüğü? Bu ülkede medya özgürlüğünü en son savunacak, Doğan ve Gülen medyasıdır.

GÜLEN VE DOĞAN ERDOĞAN’I DEVİRMEK İÇİN İTTİFAK KURDU

Doğan medyasının, darbeler döneminde ve 28 Şubat sürecindeki demokrasi karşıtı duruşunu, rolünü kim unutabilir? Doğan-Gülen medyası, şu anda Erdoğan’ın yıpratılması, AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olmaması için basın meslek ilkelerini hiçe sayan bir savaş veriyor.

BİR SAVAŞ CEPHESİ KURDULAR

Yani bu medya grupları, bugün bir savaş cephesidir. MİT TIR’ları üzerinden hükümetin dışarıya jurnallenmesinden tutun, PKK teröristleri ile polisimizin ve askerimizin aynı kefeye konmasına kadar ortada hainliğe varan bir duruş var. Zaman gazetesi, Cizre için “Gazze değil, Cizre” başlığını attı. Gazze’de Müslümanları katleden İsrail askerleri var.

ZAMAN YAZARI ALİ BULAÇ NATO’NUN TÜRKİYE’YE MÜDAHALESİNİ İSTİYOR!

Cizre’deki askerimizi ve polisimizi onlara benzetmek hainlik değilse, akıl tutulmasıdır.NATO’nun Türkiye’ye müdahale etmesi için kıvranan ve medya özgürlüğüne sarılanların oyunlarını, bu millet görüyor. Asla başaramayacaklar…

Hüseyin Gülerce/STAR

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir