Anasayfa / GENEL / ODTÜ yıkılsın yerine üniversite yapılsın; #ODTÜRektörüGörevdenAlınsın
odtu-rektor

ODTÜ yıkılsın yerine üniversite yapılsın; #ODTÜRektörüGörevdenAlınsın

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ndeki terör örgütü yandaşlarının yaptığı yasa dışı eylemlere sessiz kalan üniversite yönetimine tepki çığ gibi büyüyor.

ODTÜ’deki yasa dışı sol grupların yaptıkları eylemler artık bardağı iyice taşırdı. Mescide giden öğrencilere IŞİD’ci diye saldıran 40 kişilik terör yandaşı gruba öfke oldukça büyük. Namaz kılan öğrencilere yönelik saldırı sebebiyle vatandaşlar Twitter’da ilk sıraya yerleşen hashtag üzerinden saldırgan gruba ve ODTÜ rektörüne büyük tepki gösterdi. Daha önce de benzer birçok benzer eylemin yaşandığı üniversitede terör örgütü yandaşlarına gösterilen tölerans rektör ve yönetimin de hedef tahtasına oturmasına neden oldu.

odtu4

TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARININ KALESİ

Yasa dışı sol örgütlerin adeta kalesi haline gelen ODTÜ’de üniversite yönetiminin bu olaylara sessiz kalması öğrencilerin sabrını iyice taşırdı. Mescide giden öğrencilere IŞİD’ci diye saldırılması bardağı taşıran son nokta oldu. Üniversite yönetiminden umudunu kesen öğrenciler ve aileleri rektörü istifaya davet etti.

ÜNİVERSİTE YÖNETİMİ DE PAYINA DÜŞENİ ALDI

Saldırgan grubun yanında üniversite yönetimine de kin kusan ODTÜ’lü öğrenciler; yasa dış sol örgütlere fazlasıyla tölerans tanındığını savunarak yetkililerin bu konuda derhal harekete geçmesini talep etti.

İşte Twitter’da ODTÜ’deki çirkin saldırıyla ilgili yer alan bazı tweetler:

odtu-t5

odtu-t1 odtu-t2 odtu-t3 odtu-t6

 

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı. Orta …

1 Yorum yapıldı

  1. odtüde de aynen cizre de sur da olduğu gibi sokağa çıkma yasağı uygulansın ve tüm terörisler ordumuz tarafından temizlensin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir