Anasayfa / ANALİZ / O ses kaydını unutma Türkiye; işte PKK ile FETÖ’nün kanlı ittifakı!
suleyman-pkk

O ses kaydını unutma Türkiye; işte PKK ile FETÖ’nün kanlı ittifakı!

Peşpeşe şehitlerimiz geldikçe Fetocu terör örgütü medyası ve sosyal medyadaki tetikçileri üzerinden sanki terörün sebebi PKK değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti hükümetiymiş gibi alçakça bir algı operasyonu ve kan stratejisi uyguluyor. Fetocuların bu alçaklığının, PKK terör örgütü ile kan ittifakı yaptıklarının delili  26 Ekim 2013 tarihli ses kaydında gizli. Paralel örgütün İsrail bağlantılı lobiler ve finans dünyasıyla ilişkilerinden sorumlu Süleyman Hamit Müftigil, resmen Fetocu terör örgütünün kanlı ve hain planını açık etmişti. Ses kaydında Türkiye’nin nasıl kan gölüne döneceğini, Demirtaş’ın kirli rolünü bir bir anlatmıştı. O ses kaydı bugün yaşanan kanlı sürecin sorumlusunun Fetocu teröristler olduğunu da gösteriyor. İşte o ses kaydı:


SÜLEYMAN: Nisan’dan sonra bakanları, milletvekilleri biz belirleyeceğiz.

ORHAN: Türkiye’yi biliyor musun?

SÜLEYMAN: Bunlar iyi günler. Senaryoyu biz yazacağız.

ORHAN: Ağaoğlu’ndan Emrullah Turanlı’ya kadar. 7-8 kişi de var.

SÜLEYMAN: Bu iş hükümeti yıkacak. Bahri Uğraş, TEB’den Hasan Çolakoğlu ve 3 kişi’yi buraya getirdim. İstikbal Mobilya Kayseri, HES Kablo, Garanti Bankası yüzde yüz destek. Genç Parti var ya onu aldılar. İçi düzenlendi. Bayramdan sonra ayın 25-26′sında (Kurban Bayramı) resmi müracaatı yapılacak. 78 milletvekili AK Parti’den ayrılıp buraya girmeye hazır. Erken seçim gözüküyor. O kişiyle (Gülen) bağlantıda olduğum cemiyetler arasındaki koordinasyonu sağladım. Taşı, tuzluğu koysam onu vekil yaptırırım. Müftigil, 20 Ekim 2013′de de Ahmet Sürücü adlı kişiyle, Pensilvanya’nın yeni parti oluşumunu konuşuyor.

AHMET: Oluşum var mı orda?

SÜLEYMAN: Var. Abdullah Bey sonuna kadar orda kalacak. Temmuz’da süresi doluyor. Onlar bununla rakip seçime girecek. Hesaplar da şu. Hizmetin yüzde 8′i var. AK Parti’de Tayyip karşıtı yüzde 15 var. CHP, MHP oradan buradan gelen liberal tipler var. ANAP’ın ilk zamanını izleyen tipler var. Yüzde 58 civarında oy. Topladığında buna geliyor.

ÇOK YAKININDA

Müftigil ile Sözcü muhabirinin arasındaki diyaloglardaki kayıtlarda kasetler de anlatılıyor. Söz konusu konuşmada kasetlerin Gülen’in bağlantıda olduğu bir kaynaktan verildiği söyleniyor. 21 Ekim 2013 tarihli konuşmada muhabir şöyle diyor: Asker arkadaşım, “Kasetleri gönderen senin hemşerinin (Gülen) yanında çalışıyor” dedi.

TÜRKİYE KAN GÖLÜNE DÖNECEK

Müftigil, 20 Ekim 2013′de Sözcü muhabirine, Gülen örgütünün ortaklık ettiği dış güçlerle birlikte, Öcalan’ı bertaraf edip barış sürecini sonlandırma ve Türkiye’yi kan gölüne çevirme projesini şöyle anlatıyor:

SÜLEYMAN: Pazartesi Washington’da BDP’nin ABD bürosu açılıyor. Selahattin Demirtaş ve bütün Kürt diasporası oraya geliyor. İmralı’dakinin karşısında olan dünyadaki herkes oraya geliyor. Bunlara bizim güneyde bir ülke var ya hani benim sevdiğim ülke (İsrail), onlar da destek oluyor. Burada üçlü, yani güneydeki ülke (İsrail), ABD ve bizim Kürt kardeşlerimiz, birlikte bir dayanışmayı organize edecekler. İmralı’nın hükmü bitti.

MUHABİR: Ne demek bitti. Allah Allah…

SÜLEYMAN: Bundan sonra silahlı ve çatışmalı bir dönem geliyor. Çünkü hapiste olduğu için yandaş olmak zorunda. (Öcalan)

MUHABİR: Yani dağdakiler Apo’yla ipi koparıyor.

SÜLEYMAN: Barzani, Salih Müslim’in Kuzey Irak’a gitmesini engelledi. Bunun sonucunda da Barzani’yi bertaraf edecekler.

MUHABİR: O zaman Türkiye’deki hareketlilik artacak.

SÜLEYMAN: Bunlar Türkiye’yi uyutmuş. Halk aptal.

MUHABİR: Tren, vagon yolculuk ne oldu.

SÜLEYMAN: Devam ediyor.

MUHABİR: Geri adım yok yani.

SÜLEYMAN: Yok ya. Onun (Erdoğan’ın) bertaraf edilmesi şart.

OTELİ KİM ALACAK

Müftügil Sözcü muhabirine 3 Aralık 2013′teki görüşmede üst düzey bir kişiyle yaptığı otel alma işlemini de anlatıyor:

SÖZCÜ MUHABİRİ: Washington’daki görüşme nasıl geçti?

S.H. MÜFTİGİL: Otel, Beyaz Saray’ın tam karşısında. Bana bu otel teklifini yapan adamla 2.5 saat görüştüm. Dünya tarihinde onunla bu kadar süre yüzyüze görüşen üçüncü adam yoktur.

suleyman-kaset

suleyman-hain

suleyman

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Küresel siyonist CFR çetesi, ingiliz, alman, yahudi, medyası ve gizli servisleri, içimizdeki Sabataycı kripto yahudisever aydın doğan medyası, münafık paralel vaiz medyası, onların kucağında oturan chp, mhp, hdp, pkk, hepsi birlikte güçlerini birleştirip şer ittifakı yaptılar.

    Üstelik paralellerin bütün aklâksızlığı, ihaneti, sapkınlığı ortada iken halâ münafık vaizin peşinden giden, destekleyen, onları hak davanın yürütücüsü zanneden idrak yolları tıkalı beyinsizler var.

    Unutmayın ki şeytanın dostluğu darağacına kadardır. Erdoğan nefreti gözünüzü kör etti diye kendinizi şer cephesine gönüllü asker yazdırıyorsunuz. Gittiğiniz yol şeytanın yoludur, kalpleriniz mühürlenmeden, evbe kapısı açıkken dönün. Ümmetin yüzkarası bu toplulukla ilişkinizi kesmezseniz iki cihanda kaybedenlerden olacaksınız. Yaptığınız ibadetler sizi kurtarmaya yetmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir