Anasayfa / ANALİZ / FETÖ, PKK ve Aydın Doğan gladyosunun tek amacını açıklıyoruz!
erdogan

FETÖ, PKK ve Aydın Doğan gladyosunun tek amacını açıklıyoruz!

Fetocu terör örgütü, PKK ve Aydın Doğan medyasının aynı anda saldırmasının sebebini açıklıyoruz.


MEDYAGUNDEM.COM- Tam bir küresel gladionun saldırısı altındayız. Son 40 yılın Türkiye’deki en sofistike gladyosu Fetocu terör örgütü, son 30 yılın en kanlı gladyosu PKK, ve son 40 yılın en kirli medya baronu, uluslararası gladyonun aklıyla aynı anda saldırıyor.

İngiliz medyası BBC, Aydın Doğan medyasıyla birlikte hiç yılmadan PKK ve HDP’yi “cici çocuk” gibi gösteriyor. Aydın Doğan’ı İngiliz ile iş tutacak ihanet noktasına getiren karanlık ilişkileri, kimin ipini kimin tuttuğunu görmezsek, yeniliriz. Abdulhamit Han’a kurulan tezgahta da İngilizler bugün olduğu gibi etkindi; yerli işbirlikçileri de aynı bugün olduğu gibi vuruyorlardı.

Amaç 2002 öncesinin Türkiye’si… İmtiyazları, rantı, iktidarı ve gücü sadece kendi ellerinde tutmak…

Bu saldırılarını Erdoğan’ı devirinceye kadar sürdürecekler…

100 yıl önce “Abdülhamit’i verin kurtulun” dediler, istediklerini yaptılar, 5 yılda 600 yıllık Osmanlı İmparatorluğunu paramparça ettiler.

Şimdi de “Erdoğan’ı verin” diyorlar.

Abdulhamit Han’a sahip çıkamamanın bedelini nasıl 100 yıl kaybederek ödedik, bu sefer de canımız pahasına, ölümüne özgürlüğümüz, bayrağımız, namusumuz için Erdoğan’ı savunmalıyız.

Erdoğan artık bir şahıs değildir, bir davanın simgesidir.

Erdoğan için ölümüne bu savaşta yer almayanlar Abdulhamit Han’a yaşatılana razı gelen, işbirlikçilerdir.

Bu mesele bir vatan, millet, ümmet  meselesidir…

Ülke alçakça içeriden ve dışarıdan saldırı altındayken, içeriden ve dışarıdan sadece Erdoğan’a vurulurken, Erdoğan’ın yanında durmak bir namus, şeref ve vatan meselesidir. Yenilsek bile doğrunun yanında durmak bir borçtur.

Gezi kalkışmasında Erdoğan’ı istediler, vermedik… Verseydik Ukrayna olacaktık.

Fetocu terör örgütünün 17-25 Aralık darbe girişiminde Erdoğan’ı istediler, vermedik… Verseydik Mısır olacaktık.

Şimdi de Erdoğan’ı istiyorlar.. Verirsek Suriye olacağız…

Bütün mesele, bütün savaş bu…

Her vatan evladı, zerre kadar Türkiye sevdası olanlar bugün Erdoğan’ın yanında yeni Kurtuluş Savaşı’nı vermelidir…

Tarih ve Allah nezdinde alnımız ak olmak istiyorsak…

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. biz bu gerçeğin farkındayız. Aydın doğan, pararlel ve chp mhp hdp bu küresel tezgah için yapılandırıldı. İstedikleri şey pkk terörüyle ülkeyi bölüp doğu ve güneydoğuyu emperyalislerin üssü haline getirmek. Amaç ülkeyi bölmek bunu açıkça söyleyemedikleri için c.başkanımızın sözlerini çarpıtıp Dağlıcaya bağlıyorlar. Pkk vursun türkiye cumhuriyeti asla karşı koymasın o bölgeden çekilsin istiyorlar. Bence c.başkanımız ve başbakanımızın konuşmaları sırasında bu oyunu kuranlara şu soruyu açık ve net sormaları ve cevap istemeleri gerek” İstediğiniz şey nedir. pkk saldırsın Ordumuz karşılık vermesin doğu ve güneydoğoyu pkk ya bırakalım mı istiyorsunuz bunu yapmadığımız için mi c.başkanımıza ve hükümete saldırıyorsunuz. Ağzınızda gevelemeyin, algı operasyonlarını, manüpülasyonları bırakın gerçekleri söyleyin bu milletin gerçekleri duymaya hakkı var c.başkanımız ve hükümetimiz pkk ya doğuyu bırakmıyor diye mi savaşı çıkarmakla suçluyorsunuz.” bu sorular sürekli hükümet sözcüleri tarafından sorulmalı ve sosyal medyada da bu algı oluşturulmalı. Ak parti ülkenin bölünmesini istemediği için pkk ya karşı mücadele ettiği için istenmiyor. ülke pkk ya teslim edilmek isteniyor. Gerçek saflaşma milli ve gayri milli ayrışma ancak bu soruların sorulması ve bu algının yayılmasıyla gerçeklerşir. Sürekli savunma pozisyonu bizi zaaf içinde gösteriyor artık saldırıya geçme zamanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir