Anasayfa / GENEL / O muhabir Türkiye Gazetesi’nden ayrıldı!
arzu-yildiz

O muhabir Türkiye Gazetesi’nden ayrıldı!

MEDYAGUNDEM.COM- Türkiye Gazetesi “Yeni Türkiye’nin yeni Türkiye’si” sloganıyla “bismillah” dediği gün manşette o muhabirin imzası vardı. “İran böcekleri” haberiyle yeni Türkiye’yi bir anda eski Türkiye tartışmalarının içine sokan haberdeki operasyonun perde arkasını o günlerde yazarımız ERDEM YAVUZ açıklamıştı.

İşte o muhabirle, Arzu Yıldız’la Türkiye gazetesinin yolları ayrıldı. Gerekçe olarak da “gazete ile uyuşmazlık” gösterildi.

Şimdi Erdem Yavuz’un yazılarını bir kez okuma zamanı:

erdem-yavuz35

 

erdem-yavuz36

erdem-yavuz39

 

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

arzu1

FETÖ kumpaslarının tetikçisi gazeteciye gözaltı

FETÖ’nün en alçak kumpaslarının tetikçisi gazeteci kılıklı gladyo üyesi Arzu Yıldız hakkında gözaltı kararı. MİT …

1 Yorum yapıldı

  1. Bunların başına bir iş gelmeyince anlayacak cinsten insanlar değil, ancak başlarına bir iş geldiğinde uyanıyorlar. Kadeşim Erdem Bey defalarca yazdı, çizdi o zaman aklınız nerdeydi. Cemaati bugünkü noktaya getirenleride tek tek sıraladı, hala umursamadan provokasyona devam ediyorlar. Yazıklar olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir