Anasayfa / GENEL / O iki gazeteciye Erdoğan’dan mesaj var!
tost

O iki gazeteciye Erdoğan’dan mesaj var!

MEDYAGUNDEM.COM- Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında sorulara cevap verdi. Erdoğan’ın açıklamaları arasında özellikle bazı köşe yazarlarına mesajı dikkat çekiciydi.

Erdoğan şunları söyledi:

Bazı arkadaşlarımızın açıklamaları bizi üzüyor. Bazı köşe yazarları bize akıl vermeye çalışıyor. O aklı kendinize saklayın kardeşim. Erdoğan bundan önceki Cumhurbaşkanı gibi çalışacak… Nereden biliyorsun. Ben bundan önceki Başbakan gibi mi çalıştım. Biz beni yok ettik. Bizi koyduk. Arka, arkaya seçim kazanıyoruz. Bu ülkeyi batıranlar bize akıl verenler. Bilmem kimin programını yürütüyormuşuz. Ne alaka. Bu işe yarasaydı 3.5 senede bırakıp kaçmazlardı. Bazıları bunu kabullenemiyor. Allah nasip ederse nasıl bir Cumhurbaşkanı örneklemesi yaptığımızı göreceksiniz. Bizim ilk etapta 2015 seçimine güçlü girmemiz lazım. Dolayısıyla güçlü bir Başbakan ve Genel başkan lazım. Ayrı, ayrı düşünülemez. Burada bazıları kendilerine göre senaryo hazırlanıyor. Parti içinde de bu senaryolara alet olanlar var. Burada dürüst hareket edecek olanlar, bizimle değil de medya ile paylaşırlarsa dürüst davranmamış olurlar.”

ERDOĞAN’IN HEDEFİNDEKİ GAZETECİLER

Erdoğan’ın uyarıları, özellikle son dönemde Ak Parti’yi dizayn operasyonuna kalkışan Hürriyet’ten Taha Akyol ve Habertürk’ten Fehmi Koru’nun yazılarını akla getirdi. İki isim tam da Erdoğan’ın eleştirdiği operasyona ima atmışlardı.

taha-fehmi

MEDYAGUNDEM

akbay

İşte o ifade: Burak İsviçre’de FETÖ evinde yetişti

Gazeteci Fehmi Koru, Sözcü’ye yönelik FETÖ soruşturmasında tanık sıfatıyla savcıya ifade verdi: Burak Akbay’ın babası …

koru-dogan1

Koru’dan darbeci Hürriyet’e destek

Bir zamanlar başbakanları pijamayla karşıladığı günleri özleyen Aydın Doğan’a ait Hürriyet’in “Karargah Rahatsız” manşeti bir …

taha-akyol

Aydın Doğan’ın Gladyo artığı beslemesi!

Hürriyet Gazetesi yazarı Taha Akyol bugünkü makalesinde Ortaköy’de yaşanan katliamla ilgili olarak “Reina’da sergilenen terörün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir