Anasayfa / GENEL / O haber FETÖ kumpası sahte tutanak çıktı
nokta-sahte

O haber FETÖ kumpası sahte tutanak çıktı

Fetocu terör örgütünün tetikçisi Nokta dergisinin son kapağı baştan sona sahte belgelerle hayal mahsulü bir senaryo  çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- Fetocu terör örgütü dergisi Nokta’nın son sayısında yer alan “AKP Günlükleri” başlıklı haber palavra çıktı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sözkonusu haberle ilgili olarak, “Strateji toplantılarıyla ilgili yazılanlar yanlış. Dediğim gibi hayal mahsülü olarak dizi senaryosu gibi yazılmış. Bizim toplantılarımızda not tutulur. Birebir tutulmaz. Tutanaklarda hangi sözü kimin söylediği yazılmaz. Bu yayınlananlar baştan aşağı hayal mahsulü. Başba bir partinin tutanaklarını alın isimleri değiştirin, yazın aynı şeyleri tutturursunuz. Büyük bir buluş gibi büyük bir haber meselesi gibi sunmaya çalışıyorlar” dedi.

Çelik’in sözleri şöyle:

AK PARTİ DIŞARIYA BİLGİ SIZMAMASIYLA BİLİNİR

“Ak Parti’nin dinlenmesinde dış unsurlarla karşı karşıya kalıyoruz. Paralel yapı başta olmak üzere casasluğu huy edinmiş yapılar var. Ama başarılı olamadılar. Ak Parti, dışarıya bilgi sızmamasıyla bilinir. Bu yayınlanan belgeler tamaman hayal ürünüdür. Toplantı yaptığımızda dışarı sızarsa bunu da açıklarız. Strateji toplantılarıyla ilgili yazılanlar yanlış. Dediğim gibi hayal mahsülü olarak dizi senaryosu gibi yazılmış.

nokta

TUTANAKLARDA HANGİ SÖZÜ KİMİN SÖYLEDİĞİ YAZILMAZ

Bizim toplantılarımızda not tutulur. Birebir tutulmaz. Tutanaklarda hangi sözü kimin söylediği yazılmaz. Bu yayınlananlar baştan aşağı hayal mahsulü. Başba bir partinin tutanaklarını alın isimleri değiştirin, yazın aynı şeyleri tutturursunuz. Büyük bir buluş gibi büyük bir haber meselesi gibi sunmaya çalışıyorlar. Genel sekreterlik hukuki açıdan yapılacka olanı yapıyor.

Aynı tutanakları alın. isimleri yazın aynı şeyleri tutturursunuz. büyük bir buluş gibi büyük bir haber meselesi gibi sunmaya çalıştıklarını görelim.”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

ab2

AB’nin ikiyüzlülüğünü yüzlerine vurduk

Avrupa Birliği Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AB Bakanı Ömer Çelik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir