Anasayfa / ANALİZ / Korkunç şüphe; FETÖ Ak Parti Genel Merkezi’ni mi dinledi?
nokta

Korkunç şüphe; FETÖ Ak Parti Genel Merkezi’ni mi dinledi?

Fetocu terör örgütü Ak Parti Genel Merkezi’ni mi dinledi?


MEDYAGUNDEM.COM- Fetocu terör örgütünün piyasaya yeniden çıkardığı Nokta dergisi son kapağıyla, FETÖ’nün Ak Parti Genel Merkezi’ni dinlediği gibi korkunç bir şüpheye neden oldu.

Nokta dergisi, “AKP Günlükleri” başlıklı kapak haberinde Ak Parti kurmaylarının 1 Eylül 2015 tarihinde 7 Haziran seçimlerine dair yapıldığı iddia edilen bir toplantının tutanaklarını yayınladı.

Ömer Çelik, Mustafa Şentop, Taha Özhan, Erol Olçok, Lütfü Elvan, Taner Yıldız, Ali Sarıkaya, İbrahim Dalmış, İbrahim Uslu, Hatem Ete, Efkan Ala, Ertan Aydın, Faruk Çelik, Mücahit Arslan ve Mahir Ünal’dan oluştuğu iddia edilen toplantı için Nokta dergisi haberinde, “Gazetecilere bilgi sızmamasıyla ünlü AKP binası, ilk kez böylesine büyük sırlar veriyor.  Sır vermeyen AKP binası NOKTA’ya sırlarını döküyor. NOKTA, ‘AK Parti 1 Kasım seçim strateji toplantısı tutanakları’nı satırına dokunmadan yayınlıyor.” denilerek satır satır toplantı tutanağı yayınlandı.

Yalan ve sahte belge konusunda uzman Fetocu terör örgütünün “tutanaklar” dediği belgeler sahte değilse, tek bir ihtimal kalıyor. O da Fetocu terör örgütü Ak Parti Genel Merkezi’ni dinliyor.

Nokta dergisinin son sayısı savcıları harekete geçirmeli, FETÖ’nün o tutanakları nasıl ele geçirdiği soruşturulmalı.

capan2

cevheri-nokta

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Artık çok ciddi bir temizlik operasyonu istiyoruz bombalarla siyasetin hizaya getirildiği bir demokrasi olmaz Başta pkk yla bağı binlerce fotoğraf, röportaj ve görüntüyle kanıtlanmış hdp li vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılmalı,parti kapatılmalı medyada pkk ya akıl ve destek verdikleri kanıtlanmış aydın doğan medyasının lümpenleri hasan cemal cengiz çandar paralelin medyasından pkk lı can dündar hakkında yasal işlem başlatılmalıdır Artık bu kepazeliğe tahammülümüz kalmadı böyle giderse Halk artık bunca tahrik karşısında ordu gelsin de bu pkk lıların hepsini dümdüz etsin ülkeyi böldü bölecekler noktasına gelmek üzere Çünkü bu vatan hainliğine artık tahammül kalmadı demokrasi ve özgürlük dediler ülkemiz kan gölüne döndü biz artık güvenli ve vatan hainlerinden temizlenmiş bir yeni türkiye istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir