Anasayfa / GENEL / Nokta’nın müdürü FETÖ imamı çıktı
capan2

Nokta’nın müdürü FETÖ imamı çıktı

Nokta Dergisi’nin alçak kapağından sonra derginin sorumlu yazı işleri müdürü Murat Çapan gözaltına alınmıştı. FETÖ, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Murat Çapan’ın FETÖ’nün Nahçıvan imamı olduğu, FETÖ’nün tetikçisi olarak Nokta Dergisi’nin kurulması ile imam olarak dergiye atandığı, gazetecilikle uzaktan yakından ilişkisi olmadığı ortaya çıktı.


Nokta Dergisi’ne yapılan operasyonda gözaltına alınan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Murat Çapan, FETÖ’nün Nahçıvan imamı çıktı.

AZERBAYCAN YÖNETİMİ SINIRDIŞI ETTİ

Paralel örgüt, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Çapan’ın Nahçıvan imamlığı yaptığı, Gülen örgütünün kontrolündeki Türk liselerinde müdürlük yapan Murat Çapan, Azarbeycan Devleti tarafından okullara el konulmasından sonra sınır dışı edildi.

capan

capan4

NAHÇIVAN İMAMLIĞINDAN DERGİ YÖNETİCİLİĞİNE

Fetullahçı örgüt tarafından Ankara’ya tayin edilen Murat Çapan bir süre burada görev yaptıktan sonra, örgüt tarafından satın alınarak, AK Parti ve Erdoğan karşıtı tetikçi bir yayın çizgisine oturtulan Nokta Dergisi’ne imam olarak atandı. Hayatında hiç gazetecilik deneyimi olmayan, gazeteciliğin eğitimini almayan, hayatında tek bir haber yazmamış Murat Çapan yaklaşık 1 yıldır Nokta Dergisi’nin sorumlu yazı işleri müdürlüğü görevini yürütüyordu. Basın emekçisi olarak kamera karşısına çıkan Gülen örgütü ile Nokta Dergisi arasındaki trafiği yönetiyordu.

(SABAH.COM.TR)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Yılanın başı karısını PKK’lı militan gazetecilerle aldatan Cevheri Güven’dir. Sorumlu yazı işleri müdürü saf bir zavallıdır. Cumhurbaşkanımıza hakaret eden şerefsiz hain hesap vermelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir