Anasayfa / GENEL / Nagehan Alçı Milliyet’in cengaverliğine soyundu!
nagehan-milliyet3

Nagehan Alçı Milliyet’in cengaverliğine soyundu!

MEDYAGÜNDEM- “Vay arkadaş” diye söze giresi geliyor insanın. Bu nasıl bir “nüfuz etme kabiliyeti”, bu nasıl bir “aidiyet aşkı”… Dün bir, bugün iki, yeni gazetesi için Nagehan Alçı adeta bir “amazona” dönüştü.

Milliyet, İmralı zabıtları haberiyle tartışılırken, Nagehan Açı bugün “Bu gazetecilik değilse gazetecilik ne?” diye yazdı. Gazetesini eleştirenleri “ulusalcıların ve darbecilerin ağzıyla Milliyet’e saldırmakla” itham etti.

Nagehan Alçı, bir “cengaver” gibi atlayıp, Derya Sazak’a “Patronum sen hiç üzülme ben bir yazı yazarım seni üzenlerin aklını alırım” tadında bir yazı yazdı.

Alçı, “Nokta dergisi Özden Örnek’in darbe günlüklerini, Taraf gazetesi 7-8 Mart 2003 Balyoz darbe planı kayıtlarını yayımladığında büyük gazetecilik başarısı diye alkışlayanlar şimdi nasıl olur da ulusalcıların ve darbecilerin ağzıyla Milliyet’e saldırır? Ulusalcılar da zamanında ‘Bu günlükleri/ses kayıtlarını yayımlamak Türk ordusunu çökertmek isteyenlerin taşeronluğudur’ gibi laflar ediyordu. Şu an aynı sakat dil, üslup ve zihniyetle Milliyet’e yüklenmek kimileri açısından büyük tutarsızlık değil mi? Milliyet büyük bir habercilik başarısına imza attı. İki kere ikinin dört olduğu kadar net bu…” ifadeleriyle, nefeslerimizi kesip sadece “vay arkadaş…” dedirtti.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

bila

Kovdular ama istifa etmiş gibi çek panpa!

Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila görevinden istifa etti. Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni …

karakas-m

Ve Milliyet o ismi de kovdu!

Demirören ailesi Milliyet ve Vatan’ı işgal eden sol terör örgütü sempatizanı ve PKK’lı gazetecileri bir …

mehves-mil

Milliyet’te PKK’lı temizliği!

Demirören ailesinin sahibi olduğu Milliyet gazetesinde özellikle sol terör örgütleri sempatizanı ve PKK’lı gazeteciler temizliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir