Anasayfa / GENEL / Muhafazakar görünümlü maşa bombaları!
fatih-ihsan1

Muhafazakar görünümlü maşa bombaları!

MEDYAGÜNDEM- Gezi Parkı üzerinden hükümeti devirme operasyonunun “muhafazakar görünümlü maşası” İhsan Eliaçık’ın maskesini gazeteci Fatih Tezcan indirdi. Tezcan “hodri meydan” çektiği Eliaçık’a Twitter’da bomba sorular yöneltti.

Eliaçık, Twitter’da, “Twitter’i izleyen Kayserili yok mu?28 Şubat’da neler yaptığımı, şu yeni yetme tosuncuklara anlatsın, kendimden bahsetmem tuhaf kaçıyor.” diye yazdı, cevap da Tezcan’dan geldi.

Fatih Tezcan öyle bombalar patlattı ki, o soruların cevapları Eliaçık’ın nasıl bir “maşa” olduğuna dair de fikir verecek gibi.

İşte Tezcan’ın bombaları:

* Kayseri’ye seni sorduk. Hapishanede gördüğün işkenceden sonra psikolojinin bozulduğunu, Müslümanlara saldırdığını anlatıyorlar.

* ‘Seni Destekliyoruz’ diyen General kim İhsan? Hanefi Avcı ile 45 dk yüzyüze ne görüştün? CHP temasların vs.. Sen nesin İhsan?

* CHP senle temasa geçtikten sonra 190 bin lira para veren iş adamı kim İhsan? Neden verdi? Fatih’teki binayı neyle satın aldın?

* Ben seni geçen gece 3’te aradım, hakaret etmedim.Yaptığını yüzüne vurdum.Canlıya çağırdım.Neden cevap veremeden kaçtın İhsan?

* 2010’da “Fatih, sokakta işimiz yok, broşür dağıtmak olmaz” demiştin.Sana kim ne verdi ki 2013’te Gezi Provokatörü oldun İhsan?

* Sen ‘hacı abi’ demezdin…”Hacı abi” lafını öğrendiğin ve İran Devlet Evleri’nde ağırlanan şahsın adını açıklar mısın İhsan?

fatih-tezcan-ihsan1

fatih-tezcan-ihsan

MEDYAGUNDEM

alman

İstanbul’da provokatör Alman ajanı alarmı

Taksim’de bir Alman vatandaşı tuttuğu otel odasına düzenek kurarak, otelin penceresinden caddeye doğru siyasi içerikli …

gezi

Almanlardan Gezi Parkı’nın ortasında provokasyon bildirisi

Almanya merkezli “Zentrum für Politische Schönheit” isimli kuruluş Gezi Parkı’nda Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhine …

sokak2

Provokatörlerin hedefi Beşiktaş-Lyon maçı!

Lyon, İstanbul’a taraftar getirmeme kararını değiştirdi, 2 gün sonra Beşiktaş ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir