Anasayfa / GENEL / Teröristlere inat vatansever ODTÜ’lüler!
odtu5

Teröristlere inat vatansever ODTÜ’lüler!

Ellerinde Türk bayrakları ile toplanan bir grup ODTÜ’lü öğrenci, terör örgütü PKK’nın İstanbul’daki bombalı saldırısını protesto etti.

ODTÜ Yerleşkesi ana girişinde bulunan Bilim Ağacı önünde, ellerinde Türk bayrakları ile toplanan bir grup ODTÜ’lü öğrenci, “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, “Bu millet sizinle gurur duyuyor” şeklinde slogan attı.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI
Grup adına açıklama yapan ODTÜ öğrencisi Ahmet Özdemir, hain terör saldırısında milletini korumak için kendi canlarını bombalara kahramanca siper eden şehit polisleri rahmetle andıklarını ifade ederek, “Bizler, ODTÜ’lü öğrenciler devletimizin milletimizle bütünleştiği noktadayız. Küresel güçler ve bölgedeki oyunlarını kurguladıkları maşalar tarafından ülkemize yapılan sistematik saldırılar, bizi birlik ve beraberliğimizden koparamayacaktır.” diye konuştu.

odtu1

Özdemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da davet ettiği üzere millet olma bilinci paydasında milli seferberlik veya başka sıfatlarla adlandırabileceğimiz bu bütünleşmeyi millet olarak korumanın ve ilerletmenin önemini tekrar tekrar vurgulamak istiyoruz.” dedi.

odtu2

“ODTÜ’LÜ ÖĞRENCİLER TERÖR SEVİCİ DEĞİLDİR”

“ODTÜ’lü öğrenciler terör sevici değildir, devlet düşmanı değildir. ODTÜ’lü öğrenciler emperyalist güçlerin oyunlarına gelecek kadar gaflet ve hıyanet içerisinde asla olmayacaktır.” ifadelerini kullanan Özdemir, ODTÜ’lü öğrenciler olarak, polise ve askere yapılan tüm saldırıları kınadıklarını, millet ve devletle aynı safta yer aldıklarını vurgulamak istediklerini kaydetti.

odtu3

POLİSLERE KARANFİL DAĞITTILAR

Açıklamanın ardından üniversite girişinde görev yapan polislere karanfiller dağıtılarak, başsağlığı dileğinde bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

odtu4

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir