Anasayfa / ANALİZ / MİT ve Emniyet göreve; Hüsnü Mahalli Türkiye’den deport edilsin!
mahalli

MİT ve Emniyet göreve; Hüsnü Mahalli Türkiye’den deport edilsin!

Katil Esad’ın adamı, Esad’ın El Muhaberat’ıyla bağlantılı Suriyeli gazeteci Hüsnü Mahalli Türk milletine CHP’nin kanalından hakaret etti. MİT ve Emniyet’e açık duyurusu, Mahalli Türkiye’den deport edilmeli.


MEDYAGUNDEM.COM- CHP’ye yakınlığıyla bilinen Halk TV’de AK Parti seçmenine ağır hakaretler edildi. Bu seferki hakaretlerin farklı bir yanı var. O da hakaret eden Hüsnü Mahalli adındaki eli kanlı diktatör Beşar Esad lobisinin adamı, El Muhaberat’la ilişkisi sık sık tartışılan Suriyeli gazeteci olması.

Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın sunduğu programda Hüsnü Mahalli 1 AK Parti’ye oy verenlerin beyninin incelenmesi gerektiğini söyleyip, bir de toplumu yalancı, hırsız, rüşvet yemekle suçladı.

Bir katil diktatör yandaşı ve El Muhaberat bağlantılı gazetecinin Türkiye’de ekrana çıkıp Türk milletine hakaret etmesi bir milli güvenlik sorunu değil midir?

MİT ve Emniyet’e açık suç duyurusu yapıyoruz.

Hüsnü Mahalli Türkiye’den deport edilmeli, bu ülkede barındırılmamalı. Mahalli 2011 yılında Türkiye vatandaşı yapılmıştı. Türkiye vatandaşlığından da çıkarılıp bu ülkede artık kalmamalı. Çünkü bu millete hakaret edenleri cezalandırmak bir adalet gereğidir.

İşte Mahalli’nin hakareti:

MEDYAGUNDEM

husnu2

Esad’ın ajanı şebbiha tutuklandı

Devlet büyüklerine hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Hüsnü Mahalli çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Devlet büyüklerine hakaret …

halep-cocuk1

Bunlar mı ‘terörist’ ey soysuzlar?

Halep’te kadınlar ve çocuklar katlediliyor, işkence görüyor, içimizdeki katil seviciler “Halep özgürleştiriliyor” diyorlar. Katliamı onlar …

husnu2

Esad’ın ajanını Türkiye’den deport edin!

Katil Esad’ın adamı, Esad’ın ajanı, Suriyeli sözde gazeteci Hüsnü Mahalli gözaltına alındı. MEDYAGÜNDEM geçen yıl …

3 Yorumlar

  1. Seni ne ilgilendirir, sen kimsin de bu milleti eleştirme kabiliyetini kendinde görüyorsun zavallı mahluk

  2. bu suriye ajanı ortada fink atıyor hükümet öööyle bakıyor.atsanıza ülkeden bu casusu.ne biçim ülke burası

  3. Niye deport edecenki,bu o.çocuğuna casusluk suçundan ağırlaştırılmış 30 sene verip güneş yüzü göstermeyeceksin.Deport edersen gider şamdan havlamaya devam eder bueset in finosu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir