Anasayfa / GENEL / Milyonlar Maltepe’de cumhurun REİS’ine koştu
maltepe1

Milyonlar Maltepe’de cumhurun REİS’ine koştu

Başbakan Erdoğan’ın Maltepe’de yapacağı miting için 2 milyonu aşkın insan meydana akın etti.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında Maltepe’de halka hitap ediyor. Erdoğan’ın Maltepe’deki mitinginin ayrı bir özelliği var. Bu miting; Başbakan Erdoğan’ın Maltepe’deki ilk, İstanbul’daki son mitingi..

2 MİLYONU AŞKIN İNSAN MALTEPE’DE ERDOĞAN’I İÇİN TOPLANDI

Saatler öncesinden miting alanına gelen yüzbinlerce insan, Erdoğan için toplandı. Yerel seçimler öncesi Yenikapı’da yapılan mitingde 2 milyona yakın Ak Parti seçmeni bir araya gelmiş, rekor denebilecek bu sayı günlerce gündem olmuştu. Erdoğan’ın Maltepe mitinginde ise sayının 2 milyonu aştığı söyleniyor.

maltepe

MEDYAGUNDEM

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık …

kripto

İşte kripto ihanetinin raporu!

Paralel yapının kriptolu ihanetinin boyutları bilirkişi raporuyla kanıtlandı. 76 kriptolu telefon 304 kez dinlendi. Başbakan’ın …

1 Yorum yapıldı

 1. HEP BÖYLE KAL, SAYIN BAŞBAKAN “RTE” !
  Hamdi YALÇIN
  (hamdiyalcin1@hotmal.com)
  Sayın Başbakan durunuz ! nereye hemen , sanki yarin bu dünyadan göçüyormuşsunuz gibi, vasiyetinizi açıklıyorsunuz, korkutmayın sevenlerinizi. Daha çok yapacağınız işler olduğunu unuttunuz. Bu millet sizi öyle bir sardı ki bağrına , bir daha ayrılık olmazcasına.
  Başbakanımızın ve tüm insanların , tüm canlıların ölümü tadacakları gün şüphesiz olacaktır. Sanki bir dostum şaka yapıyormuş gibi geldi bana; çok duygulandım ve çok da üzüldüm desem mübalağa etmiş olmam. Hani 2023 hedefi, hani yeni Türkiye’de yapacakları. Hani milletin efendisi değil , milletin hizmetkarı nereye gitti diye sormayacaklar mı bu insanlar.
  Allah gecinden versin Başbakan RTE’nın aziz milletimizin kalbinde çok müstesna bir yeri olduğu unutulmamalı; O ‘nun doğduğu şehir milletin kalbi, defnedileceği yer de yine milletin kalbi olacaktır.
  Başbakan(RTE) ‘ın Yeni Türkiye yolunda ” Demokratik, Müreffeh, Öncü Ülke” vaadi var. İnşallah O’nunla güzel olacak yarınlar.
  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, İstanbul-Maltepe’de milyonlarca insanın katıldığı mitingde sözlerine İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını okuyarak başladı.Ülkemiz ve bölgemizdeki sorunlara değindi.
  Başbakanımızın okuduğu şiirler her zaman ayrı bir güzellik ve renk katıyor konuşmalarına, benim çok hoşuma gidiyor. Miting meydanlarında konuşmaları arasına serpiştirilen şiirler ne kadar güzel oluyor,öyle değil mi? O şiirler coşturuyor,o şiirler duygulandırıyor , o şiirler ağlatıyor mitinge katılanları.
  O’nun güzel ve doğru şiir okuması karşısında da bir lider yok ki! İlimde O, sanat’ta O, edebiyatta O, diğer tüm partilere en iyi demokrasi dersi veren O, Türkiyenin vizyonunu çizen O, Milletin ufkunu açan O, Gariplerin, kimsesizlerin , düşkünlerin, yaşlıların , dul ve yetimlerin , gazi ve şehit yakınlarına kucak açan O, Herkesin gelecek endişesi olmadan , sağlıkla, huzurla ve güvenle yaşadığı bir Türkiye özlemi içerisinde yanıp tutuşan O, milletin ve ülkenin hayrına Cumhurbaşkanlığı köşkünde söyleyecekleri , yapacakları çok daha güzel enteresan süprüzler yapacak olan O, Kasımpaşa’dan gelen böbürlenmeyen, kibirlenmeyen O, Milletin adamı O,
  Ey tevazu sahibi ! Seni bilmeyen, tanımayan mı var , bu milletin gönlünde(Cumhurbaşkanlığı köşkünde de ) hep böyle kal, Sayın Başbakan !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir