Anasayfa / GENEL / Milletin değil Aydın Doğan’ın milletvekili!
metiner

Milletin değil Aydın Doğan’ın milletvekili!

Aydın Doğan’ın usulsüzlüklerini ortaya çıkaran haberler yayınlandığında Doğan Medyası cevap vermeden CHP’li vekiller savunmaya geçiyor. Bu konuyu değerlendiren AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, CHP’li vekillerin Aydın Doğan’ın sözcülüğüne kalkışmasını, “Ne zaman Aydın Doğan’a yönelik bir yolsuzluk ve usulsüzlük konusu gündeme gelse CHP sahneye çıkıyor. CHP’nin güya solcu diye bilinen vekilleri hemen devreye sokuluyor.” sözleriyle değerlendirdi.

İşte Metiner’in açıklaması;

BELGELERE İFTİRALI YANIT

Sabah’ın somut ve belgeli Aydın Doğan iddialarına hemen ertesi gün CHP’li vekil üzerinden cevap veriliyor. Bakıyorsunuz hiçbir belge ve bilgi yok. Sadece dedikodu ve iftira.

DOĞAN GİBİ MANKURT…

Tamamen bel altına yönelik alçakça bir saldırı. Tam da Doğan Medyası’na ve o CHP’li vekile yakışır bir tutum bu. Cemal Kalyoncu onurlu ve dürüst bir işadamıdır. Milli ve yerlidir. Tek kabahatı, Doğan gibi mankurt olmamasıdır. Ülkesini ileri taşıyacak milli liderin Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında aslanlar gibi durmasıdır. Serhat Albayrak’ın dün babasını içeri tıkan ve ona acımasız zulmü reva gören zihniyet mensupları bugün sevgili Serhat’ı aynı gerekçelerle itibarsızlaştırmak istiyorlar.

MİLLETİN DEĞİL DOĞAN’IN VEKİLİ

Ama nafile! O CHP’li vekil görünen o ki milletin değil Doğan’ın vekilidir. CHP de halkın partisi değil Doğan’ın ve arkasındaki güç odaklarının partisidir. Bütün Mankurtlar Anadolu aslanlarına karşı birleşmiş durumdadırlar. Ama yenilecekler. Kalyoncu bu milletin gönlünde taht kurmuş bir Türkiye sevdalısı işadamıdır. Davası Türkiye olmayan Mankurtlaşmış o siyasetçinin iftiraları Kalyoncu için birer şeref belgesi hükmündedir. Aykut Mankurt olmuşsa bize düşen aslanlarımıza aslanlar gibi sahip çıkmaktır. Fena halde korkmaya başladılar. Çünkü yaptıklarının hesabını verecekler. Korkuyla saldırıyorlar. Çirkef bulaştırıyorlar. Çirkef şerefli insanların suratına yapışmaz. Ve korkunun da ecele faydası olmaz.

( Sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir