Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan çıldırdı!
melih

Aydın Doğan çıldırdı!

7 Haziran seçimlerinden önce DHKP-C’nin örgüt medyası gibi çalışan, 7 Haziran seçimlerinde terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’ye tam destek veren, 1 kasım seçimleri öncesinde PKK’nın kanlı eylemlerini perdelemeye çalışan, dahası PKK’nın üstlendiği eylemlerden bile iktidarı sorumlu tutmaya çalışan Doğan medyasının gözü döndü.


Bugün topyekün siyasi iktidara ve özgür medyaya savaş açan Aydın Doğan medyası, yazamadıklarını CHP’li vekillere söyleterek medyasını yalan makinasına dönüştürdü. Gazeteleri, televizyonları ve haber siteleri ile siyasi iktidara seçim öncesi topyekün savaş başlatan ve özgür medyayı hedef alan Aydın Doğan medyası, 1 Kasım seçimleri öncesinde ölüm kalım mücadelesi başlattı.

Eski Türkiye’de olduğu gibi medya gücünü kullanarak siyasete ve özgür basına diz çöktüreceğini düşünen Aydın Doğan, biteceğini anlayınca son kozlarını oynuyor. ATV programcısı ve Sabah yazarı Melih Altınok Aydın Doğan medyasının bu iki yüzlülüğüne isyan etti.

 

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir