Anasayfa / ANALİZ / Millet düşmanı bir paralel örgüt yazarına destek olan sitede Halkbank reklamının ne işi var?
gazeteciler2

Millet düşmanı bir paralel örgüt yazarına destek olan sitede Halkbank reklamının ne işi var?

Levent Gültekin gibi millet düşmanı paralel örgüt yazarı bir tetikçiyi parlatan sitede milletin bankası Halkbank reklamının ne işi var?


MEDYAGUNDEM.COM- Milletin bankası Halk Bankası, milletin bekasına, milletin geleceğine kast eden bir ihanet şebekesi ile ortak hareket edenlere reklam desteği nasıl verebilir?

Gazeteciler.com isimli internet sitesi Halkbank reklamıyla kesesini doldururken, alttan alta da paralel örgütün ekmeğine yağ sürüyor. “Eski İslamcı” denilerek Aydın Doğan medyasında baş tacı edilen ve Fetocu terör örgütünün operasyon sitelerinden Diken.com.tr’de yazan, tüm işi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfretmek olan Levent Gültekin, gazeteciler.com sitesinden sürekli ayrıcalıklı muamele görüyor. Millet düşmanı Gültekin kitap yazıyor tanıtımı gazeteciler.com sitesinde yapılıyor, Gültekin ekrana çıkıyor, mutlaka kendine bu sitede yer buluyor. Paralel sitedeki yazıları mutlaka gazeteciler.com sitesinde alıntılanıyor. Gültekin yetmiyor, 1 Kasım’dan önce paralel ihanet şebekesiyle ne kadar işbirliği içinde adam varsa bu sitede kendine yer buluyordu.

gazeteciler1

lgultekin1 lgultekin2 lgultekin3 lgultekin4

Sitenin sahibi Hadi Özışık. Bir yanda Ak Partili gibi davranıp, diğer tarafta gazeteciler.com sitesi üzerinden paralel örgüt unsurlarını kollayacak işlere imza atıyor. Bir yandan kardeşi üzerinden Erdoğancı gibi davranıyor, diğer yanda paralel örgütü de tam karşıma almamalıyım diyor.  Levent Gültekin gibi eski islamcı denilerek Müslümanlara küfrettirilen adamı yıllarca yazarı olarak çalıştıran Hadi Özışık, bu isme belli ki “sen yazarım olma ama ben sana desteğe devam ederim” dedi. Ak Parti’nin devrilmesi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın indirilmesi için her türlü kirli angajmana giren Levent Gültekin’e destek veren bir adamın haliyle samimiyeti de sorgulanır.

Milletin bankası Halkbank da kimlere reklam verdiğini iyi sorgulamalı.

Bize göre Halk Bankası’nın Levent Gültekin gibi bir adamın parlatıldığı siteye reklam vermesi ayıptır, günahtır, paralel ihanet şebekesine destek olmaktır.

Levent Gültekin’i tanımıyorsa Halk Bankası yetkilileri şu haberleri dikkatlerine sunalım:

gultekin3

levent1

 

ersoy4

ersoy3

ersoy1

 

MEDYAGUNDEM

levent

Küfürbaz müptezele hapis şoku

Levent Gültekin’e bir internet sitesinde yayınlanan videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 4 …

levent7

Hürriyet hep mi böyle ikiyüzlüleri sever?

FETÖ paçavrası Cumhuriyet’in attığı “İlk FETÖ iddianamesini hazırlayan Başsavcı Mustafa Alper’i kamyon biçti” başlığını gerçek …

halkbank1

FETÖ’den Halkbank’a büyük komplo

Sabah gazetesinde Dilek Güngör’ün “FETÖ ABD’de yeni kumpas peşinde…” başlıklı yazısı şöyle… 17-25 Aralık’taki sivil …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir