Anasayfa / GENEL / Merkel alçaklıkta sınır tanımıyor
merkel2

Merkel alçaklıkta sınır tanımıyor

Türkiye’de darbeye kalkışan FETÖ’nün üniformalı teröristlerini iade etmeyen Merkel bununla da yetinmeyerek, darbeci alçakların hepsine ev, iş ve maaş verdi.

Ne ABD, ne de AB’nin Türkiye düşmanlığı bitmek bilmedi. Batı Türk milletine bombalar atan, kanlı pusular kuran kalleşlerle ortak hareket etti. Küresel terörün ilk sırasına ise Almanya yerleşti. Almanya, terör örgütleri PKK ve DHKP-C’den sonra FETÖ için devreye girdi. Almanya’daki NATO üssü olan Ramstein Hava Üssü’nde görev yapan 150 FETÖ’cü askerin iltica talebini kabul etti. Üstelik cuntacıların yanına aileleri de eklendi. Almanya’nın FETÖ’cülere hizmeti bununla sınırlı değildi. Almanlar’ın, haklarında yakalama kararı bulunan bu askerlere rütbelerine göre maaş bağladığı da öğrenildi.

PASAPORT DA ALACAKLAR

Buna göre FETÖ cuntasının firari askerlerine 950 Euro ile bin 500 Euro (4 bin ile 6 bin TL) arasında para verildiği belirtildi. Bu maaşın çocuk sayısına göre değiştiği kaydedildi. NATO’nun Almanya’daki üste görev yapan hainlere 3 bin ile 3 bin 500 Euro (12 bin ile 14 bin TL) arasında maaş ödemeye devam ettiği kaydedildi. Bununla birlikte firariler Alman makamları tarafından özel bir eve yerleştirildi. Öte yandan Federal Göç ve Mülteciler Dairesi’nin verilerine göre Almanya’da 7 bin 700 Türk vatandaşı sığınma talep etti. Almanya’nın 2017 yılının sonuna kadar 6 bin başvuruyu kabul edeceği öğrenildi. Belçika ve Hollanda gibi ülkeler de bu kararı uygulayacaklarını açıkladı.

alman

-TAKViM-

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

adil

FETÖ’cü darbenin karakutusu Almanya’da

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki kanlı darbe girişiminin kilit ismi, Hava Kuvvetleri İmamı firari Adil Öksüz’ün Almanya’da …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir