Anasayfa / ANALİZ / Medyanın görüp görebileceği en sinsi operasyon çocuğu fitne kokusunu aldı!
rusen

Medyanın görüp görebileceği en sinsi operasyon çocuğu fitne kokusunu aldı!

Medyadaki “özel görevli” gazetecilerden, tek mahareti sinsi operasyonlar ve fitne hamleleri yapmak olan Ruşen Çakır yine sahnede…


MEDYAGUNDEM.COM- Şimdilerde Habertürk’te yazan Ruşen Çakır’ın herhangi bir meselede aldığı “tavrın” hiçbir zaman gazetecilik saikiyle değil, tamamen sinsi bir fitne operasyonu hedefini taşıdığını defalarca deşifre ettik.

Gezi kalkışmasında NTV haber kanalına ait tahrip edilen canlı yayın aracının önünde sırıtarak poz verip, kovulduğu kanalın patronuna “intikam mesajı” veren ve Gezi’ye güzellemeler yazan Ruşen Çakır’ın cibilliyetinin ne olduğunu daha fazla söylemeye gerek yok.

Sadece sinsi hesaplar ve fitne operasyonlarıyla efendilerinin hizmetkarı Çakır, bu kez Hakan Fidan üzerinden operasyona soyundu.

Çakır Abdullah Gül’e de yakınlaşarak Erdoğan’a karşı kışkırtma operasyonları yapmıştı. Şimdi de aynı pis hevesini Hakan Fidan üzerinden sahneye koydu.

Fidan’ın MİT Müsteşarlığından istifa kararından heyecanlanan Ruşen Çakır, bugün Habertürk’teki yazısının son paragrafında aynen şöyle yazdı:

“Yine de Fidan’ın, devlet içinde yükselmesini büyük ölçüde borçlu olduğu, ülkenin tartışmasız en güçlü siyasetçisi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memnun kalmayacağını bile bile siyaseti tercih etmiş olmasını akıldan çıkarmamalı. Sırf bu nedenle bile, Fidan’ın önümüzdeki dönemin en etkili siyasi figürlerinden biri olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylemek kâhinlik olmaz.”

Bu satırların tercümesi şu:

“Erdoğan’ı karşısına alan Hakan Fidan yeni kahramanımızdır ve ona yatırım yapacağız ki Erdoğan’ı devirmek için yeni fırsat olabilir.”

Türk medyasında görüp görülebilecek en sinsi “operasyon çocuğu” Ruşen Çakır bu meselede “tavır” aldıysa fitnenin büyüklüğünü iyi görmek lazım… Çünkü onlar için varsa yoksa tek hedef; Erdoğan ve onun büyük Türkiye yürüyüşü…

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

1 Yorum yapıldı

  1. Ruşen sen zavallı itin tekisin ulan! O kocaman kafanla, minicik beyninle operasyon çekeceğini mi sanıyorsun angut? Hele hele istihbaratın patronuna! Sen gerçekten zavallısın, acıyorum düştüğün hallere! Bak anam-bacım, dünyada en iyi, dünyanın en iyi senaryosunu istihbaratçılar yazar ve oynar. İyi bir istihbaratçının yazdığı senaryoya-senaryosuna Oscar ödülü senaristlerin bile ağzı açık kalır. Zağarların haricinde anlayan anlar. Otur oturduğun yerde, Hakan Fidan dedin şahsiyeti tanıman için, onu gaza verebilmen için dünyanın en iyi istihbarat senaristlerini de bir araya getirsen nafile, hariçten gazel! Karşında kullanışlı Gezi parkı eylemcisi olmadığını anlamayacak kadar sığırsın lan! Kendini GAZTeci mi sanıyorsun zibidi? Siyaset sahnesine İstihbarat Patronunun girmesiyle her gün beş vakit ters köşe olacaklarla keyifli günler geçireceğimiz görülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir