Anasayfa / GENEL / MEDYAGÜNDEM BOMBASI! İLLEGAL YÜKLEMELERİN ADRESİ PENSİLVANYA!
medyagundem

MEDYAGÜNDEM BOMBASI! İLLEGAL YÜKLEMELERİN ADRESİ PENSİLVANYA!

MEDYAGUNDEM.COM- Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan’ın geçtiğimiz gün açıkladığı illegal ses kasetlerinin ABD’den yüklendiği açıklamasının ardından MEDYAGÜNDEM bu konuda sarsıcı detaylara ulaştı.

Sosyal medya ve internet üzerinden montajlı şantaj kasetlerini ve illegal dinleme kayıtlarını açıklayanların kimler olduğuna dair şok belgeleri ortaya çıktığını, illegal kayıtların ve montaj kasetlerinin yüklenildiği adresin Signal Telecom isimli firma olduğunu yazmıştık.

signal

Gülen örgütüne yakınlığı ile bilinen Sadri Altınok’un Türkiye’deki ses kayıtlarının yüklendiği Signal Telecom’un da ortaklarından olduğu biliniyor.

MEDYAGÜNDEM’DEN PENSİLVANYA BOMBASI

Medyagündem’in elde ettiği bilgilere göre illegal dinlemeler ve montajlı kasetlerin yüklendiği şirket ve adresi Pensilvanya’da bulunuyor.

Signal-Telecom.Com isimli şirketin bünyesinde kurulan Dünya TV ve Dünya Telekom isimli iki şirket var. Gülen örgütüne ait bu şirketler  “İnternet üzerinden uluslar arası görüşme için telefon şirketi” ve sadece ABD ile Kanada’da yayın yapan Türkiye’ye özel internet televizyonu olarak hizmet yürütüyor gibi görünseler de asıl işlerinin “telekulak” faaliyet olduğu ileri sürülüyor.

Üç şirketin de bulundukları adres Pensilvanya.

Signal-Telecom.Com, Dünya TV ve Dünya Telekom’un domain bilgileri şöyle:

signaltelekom

dunyatelekom

dunyatv3

Üç şirketin de “location” bilgilerinde karşımıza tek bir adres çıkıyor, o da Pensilvanya:

signaltelekom1

dunya-tv

Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan’ın yaptığı açıklamayla illegal dinlemelerin yüklendiği adresin Fetullah Gülen’in de yaşadığı Pensilvanya ve bu operasyonu yürüten şirketlerin de Gülen örgütüne ait olması dikkat çekici.

Sanırız Türkiye Cumhuriyeti devletine operasyon çeken Pensilvanya çetesinin inlerine girilmiş durumda ve  yakında sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

MEDYAGUNDEM

sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, …

pensilvanya1

Pensilvanya’daki ininin parası oradan

Teröristbaşı Fetullah Gülen’in kaldığı ABD’deki 400 dönüm çiftliğinin parasının, FETÖ’nün finansörü Abdullah Katırcıoğlu’na ait şirketten …

pensilvanya1

Bu daha bir şey değil Feto iti!

Yenikapı’yı, FETÖ elebaşının kaldığı yerin karşısında kurulan dev ekrandan izleyen vatandaşlarımız darbe girişimini protesto etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir