Anasayfa / GENEL / Mafyatik entel hayırcı için FETÖ yancısı Odatv ile Birgün yalanı
ali6

Mafyatik entel hayırcı için FETÖ yancısı Odatv ile Birgün yalanı

FETÖ ve PKK medyası yalana doymuyor. Odatv ve Cumhuriyet’ten sonra bir iftira da Birgün’den. Ali Bayramoğlu referandum için gittiği sandıkta oyunu yanlış kullandı. Yeniden oy pusulası alamayınca bir kişiyi darp etti. FETÖ, yancısı Odatv ve PKK’nın sesi Birgün ise her zamanki gibi olayı çarpıttı. Saldırıya uğrayanlar ise Sabah.com.tr’ye konuştu.

Ali Bayramoğlu “hayır” oyu yerine “evet” oyu kullanınca olay çıkardı. Yeniden oy pusulası isteyen Bayramoğlu’na Seçim Kanunu gereğince yeni oy pusulası verilmedi. Saldırganlaşan Bayramoğlu, bir kişiyi darp etti.

ali3

ali5

OLAY ÇIKARAN BAYRAMOĞLU’NA KINAMA

AK Parti Beşiktaş İlçe Başkanı Ferşat Yıldırım yaşanan olayla ilgili, “Yanındaki adamlarıyla Şair Nedim İlkokulundaki görevlimizi darp eden gazeteci(!) Ali BAYRAMOĞLU’nu kınıyorum!” dedi.

GÖRDÜ ŞAHİDİ SAFA ALBAYRAK YAŞANANLARI SABAH.COM.TR’YE ANLATTI

Darp edilen Safa Albayrak, “Ali Bayramoğlu zaten oy kullanmaya organize olup gelmiş, okul onların hakimiyetinde, kendisi oyunu yanlış kullanıp sandık görevlileriyle münakaşa etti. Biz de olaya müdahale edince ‘Şerefsiz sen kimsin’ deyip üzerimize yürüyüp darp etti. Daha sonra okuldan çıkıp geri geldi ve ‘İtler, köpekler’ deyip bağırıp çağırdı, sonrasında emniyetten geldiler ve olaya müdahale ettiler. Kendisiyle birlikte gelen bir kişi de yeğenimi darp etti, şu an Şişli Etfal’de rapor hazırlanıyor.” dedi.

MEDYAGUNDEM

ali2

Entel Ali Bayramoğlu mafyöz psikopat çıktı!

Ali Bayramoğlu referandum için gittiği sandıkta oyunu yanlış kullandı. Yeniden oy pusulası alamayınca bir kişiyi …

bayramoglu

FETÖ’cü hainlere de sahip çıktı

Ali Bayramoğlu, yıllardır Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı darbe ile tehdit edip ekranlardan parmak sallayan Altan kardeşlere sahip …

bayramoglu

En son Fetullahçılara tetikçi olan Babahan’ın 32 kısım tekmili birden bozuk sicili!

Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu, dün Fetullahçı Millet gazetesindeki köşesinde kendisi hakkında “cici demokratın U …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir