Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü hainlere de sahip çıktı
bayramoglu

FETÖ’cü hainlere de sahip çıktı

Ali Bayramoğlu, yıllardır Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı darbe ile tehdit edip ekranlardan parmak sallayan Altan kardeşlere sahip çıktı.


Ahmet Altan ve Mehmet Altan’ın 15 Temmuz’dan bir gün önce darbe girişimi soruşturmasında gözaltına alınmasını eleştiren Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu, “Babaya ödül verildiği günlerden, oğulların darbeci iddiasıyla gözaltına alındığı günlere geldik” dedi.

“Bırakın hukuku bunu düz mantık bile izah edemez… ‘Ölçü’, yerini ‘niyet’ sorusuna bırakıyor” görüşünü dile getiren Bayramoğlu, şunları söyledi:

“ÖMÜRLERİNİ DARBELERLE MÜCADELE EDEREK GEÇİRMİŞ İKİ DÜŞÜNCE ADAMI”
“Ahmet ve Mehmet Altan, ulusal ve uluslararası itibarı yüksek iki isim. Düşüncelerini, tarzlarını beğenseniz de beğenmeseniz de, her vicdanın özerk ve özgürlükçü düşünceyi temsil ettiğini kabul edeceği iki kardeş. Ömürlerini askeri vesayetle, darbelerle mücadele ederek geçirmiş iki düşünce adamı… FETÖ’yle, darbeyle, darbecilikle bağlantılı olarak gözaltına alındılar”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

2 Yorumlar

  1. ulusal itibrarları yüksekmiş! şaka mı bu? ahmet ve mehmet altan bu ülkede hiçbir kesim tarafından sevilmeyen başlarına ne geldiği kimse tarafından umursanmayan bitik iki isimdir gözaltına alınmalarına bu ülkede hiç kimse şaşırmadı da rahatsız da olmadı çünkü ikiside fetönün yani abd nin paralı askeridir o yüzden uluslararası itibarlarının yüksek olması normal emperyalistler kullanışılı maşalara ve paralı askerlere işleri bitene kadar itibar gösterirler ama artık bu iki isim onlar için de kullanışlı olmaktan çıktılar vatan hainliği tescillenenler bu ülkede emperyalistlerin işine de yaramazlar zira. ahmet altanın taraf gazetesiyle kararttığı hayatların, sahte belgelerle hayatı zindan ettiği insanın haddi hesabı yoktur beter olsun. ali bayramoğlu da hem iktidarın koruması altında kalıp iktidara yakın gazeteden para kazanıp hem de fetö ve abd maşalarına hamilik yapmak gibi bir uyanıklığı daha fazla sirdüremeyeceğini anlasa iyi olur. şimdiye kadar kendisinin ak partiye yaptığı eleştirilere katlandık ama buna katlanmayacağız herkes haddini bilecek artık.15 temmuz gecesi biz sokaklarda canımızı hiçe saydık ali bayramoğlu gibi tv den maç seyreder gibi darbe seyredenler bize demokrasi dersi veremez şehitlerimizle dalga geçer gibi satılmış hainleri savunamaz savunursa da bunu ak partiye yakın bir medya kuruluşundan yapamaz gitsin hürriyette sözcüde yapsın bu saatten sonra ona yakışan budur.

  2. bayramoğlunun kalibresi de ancak ahmet ve mehmet altan, nazlı ılıcak düzeyinde olduğu için onları övmesine şaşırmadım ancak yeni şafak gazetesinin bu kıymeti kendinden menkul, alçak dağları ben yarattım edalı, abd ve ab misali sözde demokrasi, hukuk havarisi adama neden köşe yazdırdığını hep düşünmüşümdür.. bu adam her şeyi ben bilirim edasıyla ve sanki yeni bir şey söylüyormuşcasına 10 yıldır aynı klişeleri tekrarlayan, akademik alt yapısı da vizyonu da yetersiz, küresel ölçekli siyaset okuma yeteneği sıfır ama buna rağmen siyaset yazıları yazacak kadar hadsiz bir tip. ak partiye yakın basın yayın kuruluşlarının artık daha nitelikli isimlerle çalışması şart.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir