Anasayfa / GENEL / Latif Erdoğan’dan Gülen’e beddua tepkisi; nasipsiz!
latif1

Latif Erdoğan’dan Gülen’e beddua tepkisi; nasipsiz!

Fethullah Gülen’in Paralel Yapı’yı savunmak için yaptığı bedduaya sert tepki. Latif Erdoğan itikaf sonrası yapılan beddua için “nasipsizlik” ifadesini kullandı.

Fethullah Gülen’nin bayram sonrası Paralel Yapı’yı savunmak için söylediği “Kim paralelse, Allah onun belasını versin” sözlerine Gülen’in eski arkadaşı Latif Erdoğan’dan çarpıcı bir tepki geldi.

Erdoğan itikaf sonrası yapılan bedduadan sonra Gülen için “nasipsiz” dedi.

Gülen bayramdan sonra yaptığı açıklamada Paralel Yapı’yı yok soymak için “Kim paralelse, Allah onun belasını versin” demişti. Latif Erdoğan Gülen’e Twitter’dan cevap vererek, “Bu kadar inziva ve itikaftan sonra söze beddua ile başlamak, inziva ve itikaftan nasip alamayışın bir ifadesidir. Yazık ki çok yazık” dedi.

Gülen’in Ramazan ayında İsrail’in yaptığı katlıamlara sessiz kalması tepkilere neden olmuştu. Gülen de ” itikaftaydım olaylardan yeni haberim oldu” diye kendini savunmuştu.

latif

MEDYAGUNDEM

feto-beddua

FETÖ itirafı: Beddualar döndü bizi vurdu

FETÖ’cü teröristlerin 15 Temmuz’da kalkıştığı hain darbe girişimi sonrası operasyonlar devam ederken, FETÖ’cü polislerin mahrem …

feto

Emniyet tamam sıra yargı ve TSK’daki mahrem imamlarda

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan dün 8500 polisin katıldığı …

feto-aglama

İtirafçılar neden hiç görevdeki bir FETÖ’cüyü deşifre etmiyor?

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan ve “Küçük Dünyam” isimli kitabı kaleme …

1 Yorum yapıldı

  1. Sayın Latif Doğan, önemsediğimizden değil, tehdit malzemesi olarak kullandığından dolayı amin diyoruz. Diyeceğimde! Bakın amin diyemiyorlar çünkü bizlere haksızlık ediliyor propagandasını yerle bir etmek için, paralel olduklarına canı gönülden inandığım için amin diyorum. Diyeceğimde! Silahıyla vurmak için amin diyorum. Diyeceğimde! Yıllarca bu tehditlerle taban yapıp, bu tehditlerle insanlara boyun eğdirdiği için amin diyorum. Diyeceğimde! Korkmadığım için amin diyorum. Diyeceğimde! Dememizde gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir