Anasayfa / GENEL / 2. dalgadaki Pensilvanya polislerini Yılmazer yaktı!
operasyon1

2. dalgadaki Pensilvanya polislerini Yılmazer yaktı!

Gülen örgütü polislerine yasadışı dinleme gerekçesiyle düzenlenen 2. dalga operasyon kapsamında gözaltına alınan isimleri Ali Fuat Yılmazer yaktı!

Aynı soruşturma kapsamında tutuklanan dönemin İstanbul İstihbarattan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmazer, dinlemelerde “alt kadroları” işaret etmişti.

Ali Fuat Yılmazer, Savcı Okan Özsoy’a verdiği ifadede şunları söylemişti:

“Görev yaptığım süre içerisinde ‘önleme dinlemesi’ dediğimiz dinleme faaliyetinde, karar talep formları üst yazısında şube müdürü olarak imzalarımın bulunduğu doğrudur. Şube müdürlüğünün çalışma yöntemi de budur. Alt kadrolar dinleme faaliyetini başlatır. Bir takım paraf işlemlerinden sonra iletişime müdahale karar talep formu imzalanır, benim önüme gelir, ben de mahkemeden talep yazısına imza atarım, ekleri ile birlikte talebimiz mahkemeye iletilir. Mahkeme de uygun görürse karar vererek evrakların geri dönüşü sağlanır. Uzatma dediğimiz usulde de aynı yöntem izlenir.”

 

MEDYAGUNDEM

alifuat

Kumpascıbaşı FETÖ’cüye şok!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) davaları kapsamında tutuklu olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski İstihbarat …

alifuat1

FETÖ’cü babanın FETÖ’cü kızından cephane çıktı

Gözaltına alınan FETÖ sanığı Ali Fuat Yılmazer’in kızı Fatma Saadet Yılmazer, İstanbul’a gönderildi. Sakarya’da, Fetullahçı …

alifuat

Asılacak FETÖ’cü it soyu hala tehdit ediyor!

İki kızı da Bylock kullandığı için gözaltına alınan, FETÖ’den tutuklu eski İstihbarat Daire Başkanlığı Şube …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir