Anasayfa / GENEL / Laik yobazlara cemaat medyasından coşku adamı!
bulent-kenes3

Laik yobazlara cemaat medyasından coşku adamı!

MEDYAGUNDEM.COM- Şu twiti okuyun önce:

“İran’da ‘ahlak polisi’ adı verilen çok güzel(!) bir uygulama var. Yetmediği yerde ‘besiç’ denen fedakar gençler devreye giriyor.”

Bu sözlerin muhatabı Başbakan Erdoğan. Bunları yazansa “cemaat medyasının Çölaşan’ı”; Bülent Keneş. Tam bir “provokasyon” hedefli twitiyle Today’s Zaman’ın genel yayın yönetmeni nasıl ulusalcı kemalistlerle aynı dili konuştuğunu da ortaya koyuyor.

bulent-kenes-twit

Başbakan Erdoğan’ın sözlerini çarpıtıp, yıllardır “Türkiye İran olacak” paranoyası pompalayan laik yobazların tribününe “coşku” gönderen Keneş’in  toplumu “kışkırtma” konusunda da mahir olduğunu görüyoruz.

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

2 Yorumlar

  1. Sayın Beşir Atalay’ı, Hakan Fidan’ı İrancılıkla suçlayıp, İran için ‘Osmanlı’da Derin Devlet’ filimi yapanların verdikleri örneğe bakın! Keneş, ‘besiç’in’ senin zihniyetinden aşağı kalır tarafı var mı? Allah söylettirmiş! Sor Salih Mirzabeyoğlu’na, Nedim Şener’e, Ahmet Şık’a, Hanefi Avcı’ya, Cübbeli’ye; söylesinler sana!

  2. Medya Donkişotları

    Kasıntıya bak! Hiç Müslüman mütevazılığı, anlayışı var mı? Kollarını birbirine bağlamanın dinimizdeki yeri ne desen bilmezler, ama dindarlığı da elden bırakmazlar. Keneş, o duruş Allah’ın Rahmetinden Bereketinden ümit kesenlerin, asi olanların duruşu, el kol bağlaması olduğunu öğren de gel, yalan yanlış bir tedrisatının mahsulü olduğun nasılda belli!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir