Anasayfa / GENEL / Hürriyet yine şaşırtmadı!
hurriyet-miss

Hürriyet yine şaşırtmadı!

Israrla oluşturulmaya çalışılan ‘toplum değişiyor’ algısını güçlendirmek için Hürriyet hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Bugün de bir yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan Berrin Keklikler’in kıyafeti üzerinden ‘algı çalışması’ yapmayı denediler.

9 Kasım’da Moskova’da düzenlenecek Miss Universe’nin 89 finalisti önceki gün özel kostümlerle jürinin karşısına çıktı. Yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan Berrin Keklikler’in kıyafeti Hürriyet Gazetesi’nin rahatsız etti.

Hürriyet Gazetesi 1. sayfasından ‘Kıyafeti şaşırttı’ başlığıyla verdiği haberde ‘Türkiye adına yarışan Berrin Keklikler somon rengi kıyafeti ile büyük hayal kırıklığı yarattı ve Türkiye’den bir iz yoktu’ diyerek insanların kafasında soru işareti yaratmaya çalıştı. Haberi görenler ‘Hürriyet Gazetesi acaba kıyafetin kapalı olmasından mı rahatsız oldu, Hürriyet’in Türkiye’sindeki ‘iz’ler hangileri’ diye sormaktan kendilerini alamadılar.

hurriyet-miss

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir