Anasayfa / GENEL / Küfür ittifakı!
kufur

Küfür ittifakı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfür ve hakaretler eden Feyzi İşbaşaran Paralel ittifakın medyasına göre sadece dayak mağduru bir masum.


Yalan ve iftiralarına her gün bir yenisini ekleyen Sözcü’nün de aralarında bulunduğu; Aydın Doğan’ın, Ferit Şahenk’in, Erdoğan Demirören’in ve Paralel Çete’nin lideri Fethullah Gülen’in yayın organları küfürbaz Feyzi İşbaşaran’a sahip çıkıp, mağdur gibi gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine galiz küfürlerle hakaret eden ve sosyal medyadan tehditler yağdıran İşbaşaran adeta koruma kalkanı altına alındı. İşbaşaran’a vatandaşların gösterdiği tepkiyi ve tutuklanmasını haber başlıklarına taşıyan, başta Doğan medyası olmak üzere paralel yapının medya organları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaretlerini ise yok saydı. Paralel yapının yayın organı Zaman ve Cumhuriyet gazetesi “Eski AKP’li Vekile Önce Dayak Sonra Tutuklama”, Sözcü “Organize Dayak”, Hürriyet “Eski Vekile Önce Yumurta Sonra Yumruk”, Posta “Önce Dayak Sonra Hapis”, Milliyet “Tekme Yumruk Havada Uçuştu” başlıkları attı. Erdoğan’a hakaret suçlamasıyla gözaltına alındığı söylenen İşbaşaran’ın başka bir davadan ifadeye çağrıldığından hiç söz edilmedi. Küfür ve tehdit dolu tweetler’den de bahsedilmedi. Doğuş Grubu’na bağlı NTV kanalında da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaret dolu tweetler görmezden gelinerek, “Eski vekile tekmeli tokatlı saldırı” başlığı kullanıldı.

5 YILDIR HAKARET EDİYOR

Daha önce de vukuatları olan İşbaşaran, 2009’da AK Parti’den atılmıştı. Partiden atıldıktan sonra da Erdoğan’a sözlü olarak sataşan İşbaşaran, 2012’de Trabzonspor, Trabzon halkı, Teknik Direktör Şenol Güneş ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e yönelik attığı hakaret dolu tweet’lerle de gündem olmuştu.

(SABAH)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir