Anasayfa / GENEL / Kraliçe’nin çapulcusu!
alabora

Kraliçe’nin çapulcusu!

Gezi kalkışmasında “mesele ağaç değil hala anlamadın mı” diyerek ayaklanmanın mottosunu belirleyen Memet Ali Alabora İngiliz vatandaşlığına geçtikten sonra şimdi de İngiliz filminde oynayacak.


Haluk Bilginer ve Memet Ali Alabora, İngiliz yapımı ‘Trendy’ filmi için bir araya gelcek. 2009’da “7 Kocalı Hürmüz” filminde rol alan iki oyuncu ,7 yıl aradan sonra aynı filmde buluşacak.

İNGİLİZ YAPIMI FİLMDE OYNAYACAK
Londra’da yaşayan Fransız yönetmen Louis Lagayette’nin yeni filmi “Trendy”de, Hollywood yıldızı Alan Ford ile Lorraine Burroughs da kadroda yer alacak.

ÇEKİMLER İNGİLTERE’DE YAPILACAK
Birkaç hafta içinde çekimlerinin başlanacağı bildirilen filmin çekimlerine Bilginer’in, iki hafta sonra katılmak üzere İngiltere’ye gideceği belirtildi.

Haluk Bilginer’in, Alan Ford’un üstlendiği Matthew karakterinin iş yaptığı Hasan’ı canlandıracağı belirtilirken; üç yıldır İngiltere’de olan ve İngiliz vatandaşlığı alan Memet Ali Alabora’nın da filmdeki adının Mehmet olacağı bilgisi aktarıldı.

MEDYAGUNDEM

alabora2

Gezi faresi de çıktı ortaya!

Gezi olaylarından sonra kaçıp İngiltere’ye yerleşen oyuncu Memet Ali Alabora, Londra’da bir organizasyonda ortaya çıktı. …

katar

İngilizler ABD’ye zorba dedi!

İngiliz Times gazetesi, Katar krizinde Türkiye’nin rolüne geniş yer ayırdı. Times Erdoğan’ın Katar konusundaki tutumuyla …

kk1

Takozlar odası kaos kokusunu aldı!

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nden Gezi ayaklanması öncesinde olduğu gibi üyelerine sözde adalet yürüyüşüne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir