Anasayfa / GENEL / KK’nın ayakları titremeye başladı!
kk1

KK’nın ayakları titremeye başladı!

Mit kumpası soruşturmasında 1 numaralı şüpheli haline gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, açıklama yapmaktan kaçınıyor. Parti Sözcüsü Tezcan ise “Genel başkanımıza yönelik atılacak herhangi bir adımda gök kubbeyi dar ederiz” diyerek savcıları tehdit etti.

Güneş Gazetesi’nin ‘MİT kumpası bu masada kuruldu’ manşetinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi’nden bir açıklama gelmedi. Güneş, Cumhuriyet’in manşetiyle sonuçlanan MİT kumpasıyla ilgili tüm gerçekleri ortaya koydu.

Kılıçdaroğlu itiraf etmişti
Büyük kumpasta ihanet görüntülerini Ekrem Dumanlı’nın Kılıçdaroğlu’na izlettiği ve teslim ettiği, onun da Can Dündar’a ulaştırması için Enis Berberoğlu’na verdiği ortaya çıkmıştı. Genel başkanın, ihanet manşetinden 10 gün önce “Görüntüleri izledim” demesi, ‘itiraf’ olarak nitelendirilmişti.

Savcılık peşine düştü
MİT TIR’larının durdurulması üzerinden kurulan kumpası araştıran savcılık, tutuklu CHP milletvekili Enis Berberoğlu’na o görüntüleri kimin verdiğinin peşine düştü. İhanet kasedinin, Ekrem Dumanlı ya da adı gizli tutulan bir siyasi tarafından servis edildiği ihtimali üzerinde duruluyor. Parti kulislerinde gündem oluşturan haberle ilgili CHP’lilerin büyük rahatsızlık duyduğu öğrenildi. Parti içinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na büyük tepki olduğu da gelen bilgiler arasında. Kamuoyunda büyük kumpasın bir numaralı şüphelisi olarak CHP Lideri Kılıçdaroğlu yer alıyor. Güneş Gazetesi’nin haberlerine cevap veremeyen Kılıçdaroğlu ve CHP yönetimi, bunun yerine Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ı sahaya sürdü.

Parti Sözcüsü tehdit etti
Cumhuriyet Halk Partisi, Merkez Yönetim Kurulu toplantısı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yürüyüşünün devam ettiği Danişmentler Mevkii’nde yapıldı. Merkez Yürütme Kurulu toplantısının ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan tehditler savurdu.

‘Gök kubbeyi dar ederiz’
CHP’nin parti sözcüsü açık açık savcıları tehdit etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun hiçbir şekilde yargı önüne çıkarılamayacağını savunan Bülent Tezcan, “Bırakın çağırmayı Genel Başkanımıza yönelik atılacak herhangi bir adımda o zaman da söyledik. Şimdi de söylüyoruz gök kubbeyi dar ederiz. Gök kubbeyi dar ederiz o kadar kolay değil” ifadelerini kullandı. Açıklamalarda bulunduğu sırada paniklediği gözlemlenen Bülent Tezcan, gazetecilerin soru sormalarına bile fırsat vermeden toplantıyı bitirdi.

-GÜNEŞ-

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir