Anasayfa / GENEL / KK artık Reis için fıkra malzemesi!
erdogan

KK artık Reis için fıkra malzemesi!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun sürekli yalan söylediğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunların artık kendisini yormadığını söyledi.

Türkiye 16 Nisan’da yapılacak referanduma doğru ilerlerken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

ERZURUM EVET DİYOR
Dün Şanlıurfa’da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı, bugün Erzurum’a gitti. Erdoğan’ı dinlemek isteyen Erzurumlular, meydana akın etti.

KAMİL Mİ KEMAL Mİ
Konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenen Erdoğan, dadaş fıkrası anlattı: “Ülkemizde bir ana muhalefet boşluğu olduğunu da herhalde izlediniz. Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu var ya! Bir dadaş fıkrasıyla bunun cevabını vereyim: Dadaşa sormuşlar Kamil’i mi seversin Kemal’i mi? Dadaş hemen cevap vermiş: Kemal’i severim. Niye demişler? Dadaşın cevabı manidar: Kamil bir yalan söylir bir doğri. Kemal hep yalan söyir beni yormiyir demiş…

“KILIÇDAROĞLU HEP YALAN SÖYLEDİĞİ İÇİN..”

Kılıçdaroğlu da hep yalan söylediği için artık kimseyi yormuyor. Ama bu durum ülkemiz de bir boşluk da ortaya çıkarıyor.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

“Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Hanım kardeşlerimin görevi çok ağır. Dışarıdaki Erzurumluları da arayacağız.

16 Nisan’dan sonra yeni projelere başlayacağız. 14 senede 19 bin kilometre bölünmüş yol yaptık.

20 AYDA 10 BİN TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Tendürek’te, Gabar’da, Cudi’de, Bestler-Dereler’de inlerine girdik. 20 ayda 10 bini aşkın teröristi etkisiz hale getirdik. Durmak yok, yola devam. Bu ülkenin huzurunu kaçıranlara, bu ülkenin birliğini, beraberliğini bozanlara, bu ümmeti parçalamaya çalışanlara tarihi bir ders veriyoruz, vermeye devam edeceğiz.

Benim kızlarım başörtüsünden üniversiteye gidemedi, mecburen yurt dışına gönderdik. Şimdi herkes istediği üniversiteye gidebiliyor mu? Önünüzü kesenlere siz bilginizle en büyük dersi vereceksiniz.

TUTTURDU TEK ADAM DA TEK ADAM
Tutturdu tek adam da tek adam. Ne tek adamı? O zaman Gazi Mustafa Kemal de tek adam. Hem CHP Genel Başkanı idi hem de Cumhurbaşkanıydı. İsmet İnönü de aynı şekilde… Adamın kendi partisinin geçmişinden haberi yok.

DADAŞ FIKRASI ANLATTI
Ülkemizde bir ana muhalefet boşluğu olduğunu da herhalde izlediniz. Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu var ya! Bir dadaş fıkrasıyla bunun cevabını vereyim: Dadaşa sormuşlar Kamil’i mi seversin Kemal’i mi? Dadaş hemen cevap vermiş: Kemal’i severim. Niye demişler? Dadaşın cevabı manidar: Kamil bir yalan söylir bir doğri. Kemal hep yalan söyir beni yormiyir demiş…Kılıçdaroğlu da hep yalan söylediği için artık kimseyi yormuyor. Ama bu durum ülkemiz de bir boşluk da ortaya çıkarıyor.

EVET ÇIKARSA..
Eğer evet çıkarsa benim tekrar partime dönmem mümkün olacak.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir